הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Goserelin להגנה על השחלות במהלך טיפול כימותרפי נגד סרטן השד
10.03.15

 

 

ה- gonadotropin-releasing hormone (GnRH) agonist – goserelin מסייע להגן מפני אי ספיקה של השחלות בקרב נשים העוברות טיפולים כימותרפיים לסרטן השד, כך על פי מחקר בין לאומי שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

מעל ל- 250 נשים בגיל העמידה עם סרטן שד מוקדם שלילי לקולטנים הורמונאליים חולקו אקראית לקבלת כימותרפיה סטנדרטית עם או ללא תוספת של goserelin. מטרת המחקר העיקרית – אי ספיקת שחלות לאחר שנתיים – אירעה בשכיחות נמוכה יותר עם goserelin בהשוואה לכימותרפיה בלבד (8% מול 22%). 
 
יתר על כן, לאורך כ- 4 שנות מעקב, היריון אירע בשכיחות גבוהה יותר בקבוצת ה- goserelin (21% מול 11%).
 
Goserelin אף נמצאה קשורה עם שיפור מסוים בעל מובהקות סטטיסטית גבולית בהישרדות.
 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007