הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"1.5 טריליון דולר יהיו פנויים לרכישות בענף התרופות העולמי ב-5 השנים הקרובות"
08.01.15

 דורון ברין ודייויד מאנו מקרן ספרה גלובל הלת'קר מעריכים בראיון ל–TheMarker שהמגמה החיובית בתעשיית הפארמה העולמית תימשך ב–2015, אבל "נסתפק בתשואות דו־ספרתיות צנועות". "אחד הכוחות שיניעו את התעשייה — המקורות הכספיים הכמעט אינסופיים לרכישות".

 

2014 היתה עוד שנה טובה לתעשיית הפרמצבטיקה. מדד חברות התרופות של בורסת ניו יורק (DRG) עלה ב–15% מתחילת השנה, מדד חברות התרופות של S&P 500 צמח ב–20.5% והמדד העולמי של חברות התרופות שמפרסמת בלומברג סיים את השנה כשהוא גבוה ב–22% מאשר בתחילתה — כשהם מכים את מדדי המניות הרחבים כמו S&P 500 ודאו ג'ונס, שעלו ב–13% וב–8.9% בהתאמה.

 

זאת היתה שנה של מיזוגים ורכישות בענף, חלקם בניסיון למצוא מקלט מס וכולם מתודלקים על ידי הריבית האפסית. דייויד מאנו, האנליסט החדש של קרן גלובל הלת'קר ספרה, ודורון ברין, שותף־מנהל בקרן, מעריכים בראיון ל–The Marker שהמגמה החיובית תימשך גם ב–2015.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת  יורם גביזון


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007