הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.12.14

 

ה- FDA מאשר את התרופה Lynparza לטיפול בסרטן מתקדם של השחלות
ה- FDA אישר את התרופה olaparib (שם מותג, Lynparza) - poly ADP-ribose polymerase inhibitor – לטיפול בנשים עם סרטן שחלות מתקדם הקשור ב- germline BRCA mutations.
ה- OB-GYN ממליץ על שורת צעדים שישפרו את הגישה לאמצעי מניעה
ה- American College of Obstetricians and Gynecologists ממליץ על שורת צעדים לשיפור הגישה של נשים לאמצעי מניעה, כולל הרחבת הכיסוי הביטוחי לאמצעי מניעה.
ה- USPSTF מפרסם טיוטת הנחיות לביצוע בדיקות סקר להמצאות יתר לחץ דם
ה- U.S. Preventive Services Task Force מפרסם טיוטת המלצות המציינת כי בדיקת לחץ דם אמבולטורית צריכה לשמש לאישור ההמצאות של לחץ דם גבוה, טרם המטופל יאובחן כסובל מיתר לחץ דם. ההמלצות אינן נוגעות למטופלים הזקוקים לטיפול מיידי.
טקדה הגישה בקשה לאשר את שיווק קופקסון ביפן
הבקשה הוגשה בהמשך להסכם שנחתם בין טבע לטקדה במארס 2013, שבו נתנה טבע לטקדה את הזכות הבלעדית למסחר את התרופה ביפן
ה- FDA מאשר תרופה חדשה של Ipsen לטיפול ב- gastroenteropancreatic tumours
אפשרות טיפול חדשה לחולים עם סוגים נדירים של סרטן - gastroenteropancreatic neuroendocrine tumours GEP-NETs, הפכה זמינה לאחר שהרגולאטורים בארה"ב אישרו את התרופה המוזרקת Somatuline Depot ,lanreotide של Ipsen.
Latanoprost לטיפול ב- open-angle glaucoma: מחקר אקראי, רב מרכזי, מסוג מקרה ביקורת
Latanoprost מסייעת לשמור על שדה הראייה של חולי open-angle glaucoma, כך מצא מחקר שמומן על ידי תעשיית התרופות ופורסם בכתב העת Lancet.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007