הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.12.14

 

דוגמאות לרופא
אבקש להביא לתשומת לבכם כי דוגמאות לרופא המכילות חומר פעיל הינן תכשירים לכל דבר ועניין ואשר על כן חובה עליהן לעמוד בכל דרישות הפקודה, תקנות ונוהלי אגף הרוקחות
ה- EMA: יש צורך במידע נוסף על התרופות החדשות לטיפול באבולה
ה- European Medicines Agency מציינת כי "נכון להיום, אין מספיק ראיות התומכות באף אחד מהטיפול הניסיוניים לאבולה ולכן לא ניתן להסיק מסקנות חותכות על בטיחותם ויעילותם."
Cytisine יעיל יותר מ- Nicotine-Replacement Therapy להפסקת עישון
Cytisine – אגוניסט חלקי ל- nicotinic acetylcholine receptors מסייע למעשנים להפסיק את השימוש בטבק באופן יעיל יותר מ- (nicotine-replacement therapy (NRT
עדכון מס 1 דצמבר 2014 לנוהל מספר 97: תנאים מיוחדים לתמרוקים המכילים חלב נאקות
מקום בדיקת יעילות תהליך הפסטור כפי שפורט בסעיף 3.2 בנוהל מס' 97. התהליך החדש, המפורט בסעיף 3.2 בעדכון זה, הוא הרתחת החלב למשך 5 דקות, החלב המורתח ישלח לבדיקה במעבדת בריאות הציבור בחיפה
מחקר הולנדי תומך בביצוע Thrombectomy לטיפול ב- Ischemic Stroke
Thrombectomy עשויה להיות יעילה לטיפול בחולים עם acute ischemic stroke, כך מצא מחקר phase III גדול שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
משרד הבריאות הנחה להוריד את המוצר "מור-פה" מהמדפים
במסגרת פעולות פיקוח ואכיפה המתבצעות על ידי המחלקה לתמרוקים באגף הרוקחות נמצא כי במוצר "מור-פה", תרסיס לחלל הפה, המיוצר על-ידי חברת "שולמית קוסמטיקה ואירוסול (1999) בע"מ", נתגלו רמות חריגות וגבוהות של אלכוהול מעבר לרמה שאושרה ברישיון התמרוק
מיגרנות כגורם סיכון ל- Bell Palsy
מיגרנות עשויות להיות גורם סיכון לשיתוק של הפנים הידוע כ- Bell palsy, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Neurology.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007