הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Pfizer רוכשת את הורמון הגדילה של Opko עבור 570 מיליון דולר
21.12.14

 

 

 

 

 

Pfizer מחזקת את חטיבת המחקר והפיתוח שלה ואת מחויבותה למחלות נדירות. החברה רוכשת את הורמון הגדילה הניסיוני ארוך הפעילות של חברת Opko Health עבור 570 מיליון דולר.

 

hGH-CTP הנבדק היום במסגרת מחקר Phase II בילדים לטיפול בחסר בהורמון ובמחקר phase III במבוגרים, יכול לספק יתרונות משמעותיים היות והוא ניתן פעם בשבוע במקום פעם ביום ובכך על פי החברה משפר את ההיענות ואת תוצאות הטיפול.

 

Pfizer תשלם מקדמה של 295 מיליון דולר ו- 275 מיליון דולר נוספים לאחר השגתם של יעדים רגולאטורים מסוימים. כמו כן ישולמו תגמולים ו/או חלוקת רווחים באם המוצר ימצא את דרכו לשוק.

 

Opko תוביל את הפעילות הקלינית ותהיה אחראית למימון תוכנית הפיתוח עבור האינדיקציות העיקריות של ההורמון, בעוד ש- Pfizer תהיה אחראית על עלויות הפיתוח עבור אינדיקציות נוספות כמו גם על כל מחקרי ה- post-market. ענקית התרופות אף תממן את פעילויות השיווק ותוביל את תהליכי הייצור.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLineהוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007