הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.12.14

 

עדכון לנוהל הערכה מקדמית
מצורף בזה עדכון לנוהל הערכה מקדמית, בהודעה שנשלחה ביום חמישי 4/11/14 נפלו מספר טעיות סופר:
אגף הרוקחות במשרד הבריאות הנחה את בתי המרקחת להימנע ממכירת מדחום עם כספית בבתי המרקחת החל מיום 1.1
בתאריך 45.14 ובהתאם לחוזר מנהל רפואה 23/2013, הנחה אגף הרוקחות במשרד הבריאות את בתי המרקחת וחדרי תרופות (בקופות החולים, מוסדות בריאות, רשתות ובתי מרקחת פרטיים) להימנע ממכירת מדחום עם כספית בבתי המרקחת, החל מיום 1.1.15.
דיאטה ים תיכונית ואורך ה – telomere ב- Nurses’ Health Study: מחקר קוהורט
לנשים המקפידות על דיאטה ים תיכונית טלומרים (telomeres) ארוכים יותר, מדד מרכזי להזדקנות בריאה. כך על פי מחקר שפורסם ב- BMJ.
עודף משקל והשמנה חולנית של האם מגבירים את הסיכון לתמותת היילוד
שיעורים גבוהים יותר של תמותת יילודים נצפים בקרב נשים עם עודף משקל או השמנה חולנית בשלבים מוקדמים של ההיריון, כך מצא מחקר שפורסם ב- BMJ.
החיסון נגד שפעת לעונת 2014-15 אינו מתאים באופן מושלם לזנים הנפוצים
כמחצית מהזנים הנפוצים של הנגיף (influenza A (H3N2 שנאספו בארה"ב בתחילת עונת השפעת שונים אנטיגנית מהנגיף H3N2 שנכלל בחיסון לעונה הנוכחית.
האיחוד האירופי מאשר את התרופה Xtandi לטיפול פרה-כימותרפי עבור סרטן הערמונית
חדשות טובות לחברת Astellas, הרגולטורים האירופאים החליטו להרחיב את אישור השיווק לתרופה Xtandi המיועדת לטיפול בסרטן הערמונית, כך שתאושר גם לחולים אשר עדיין לא החלו לקבל טיפול כימותרפי.
תוצאות מרשימות למחקר מוקדם בתרופה לטיפול באלצהיימר של Biogen
Biogen Idec עוררה סערה לאחר שהודיעה כי תחל במחקר phase III בתרופה ניסיונית לטיפול באלצהיימר על רקע תוצאות מבטיחות של מחקרים מוקדמים בתרופה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007