הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 07.12.14

 

ה- CDC מפרסם את הקווים המנחים הראשונים לברית מילה
מתבגרים ומבוגרים שלא עברו ברית מילה ומקיימים יחסי מין עם נשים, צריכים לקבל ייעוץ בנוגע לביצוע ברית מילה, לאחר הערכת הסיכון האינדיבידואלי שלהם לחלות ב- HIV, כך עולה מקווים מנחים חדשים לברית מילה שפרסם ה- CDC.
ה- FDA מזהיר מפני Progressive Multifocal Leukoencephalopathy לאחר טיפול בתרופה נוספת ל- MS
ה- FDA דיווח כי חולה multiple sclerosis פיתח מקרה קטלני של (progressive multifocal leukoencephalopathy (PML לאחר שטופל ב- dimethyl fumarate (המשווקת כ- Tecfidera) במשך 4 שנים
Actelion מבקשת אישור אירופאי לתרופה חדשה לטיפול ב- PAH
Actelion הגישה בקשה באירופה לשיווק התרופה הניסיונית (Uptravi (selexipag כטיפול ב- pulmonary arterial hypertension.
נוהל 117: הדרישות לרישום תכשירים גנריים וטרינריים
מטרת נוהל זה להדגיש את הדרישות לרישום תכשיר וטרינרי בנוסף לדרישות הרלוונטיות בנוהל רישום תכשירים.
"אין לונה פארק שלא היה מקנא ברכבת ההרים שעברנו"
כשרון בנצור, מנכ"ל קריקס, הגיע לחברת הביומד, הרבה האמינו כי הוא בא רק כדי לכבות את האור בחברה שנכשלה בניסוי מפתח בתרופת הדגל לטיפול במחלות כליות.
ה- FDA מקבל את בקשת האישור של אסטרהזניקה לתרופה החדשנית Iressa
הרגולאטורים האמריקאים קיבלו את ה- New Drug Application של AstraZeneca לתרופה (Iressa (gefitinib כמונותרפיה המיועדת לטיפול ראשוני בחולים מסוימים עם סרטן הריאות.
הלבלב המלאכותי הניסיוני טוב יותר ממשאבת אינסולין לטיפול בסוכרת סוג 1
מערכות לבלב מלאכותי מאפשרות לחולי סוכרת סוג 1 שליטה גליקמית הדוקה יותר ממשאבות אינסולין, כך על פי מחקר שמומן בחלקו על ידי התעשייה ופורסם ב- Lancet Diabetes & Endocrinology.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007