הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.11.14

 

IMPROVE-IT: לטיפול ב- Ezetimibe תועלת קלינית מועטה
תוספת של ezetimibe לטיפול בסטטינים הניתן לחולים עם אירועים כליליים חריפים, קשור בהפחתה קטנה בשיעור התופעות הקרדיווסקולאריות הלא רצויות.
טיפול ב- NSAID – גורם מנבא עצמאי לדימום בחולי פרפור פרוזדורים
טיפול ב- nonsteroidal anti-inflammatory drugs, עם או ללא טיפול נוגד קרישה נלווה – קשור בסיכון מוגבר לדמם ו- thromboembolism בקרב חולי פרפור פרוזדורים.
ARBs יעילים כ- ACE Inhibitors לטיפול ב- STEMI עם פעילות סיסטולית שמורה של החדר השמאלי
(Angiotensin receptor blockers (ARBs יעילים כ- angiotensin-converting-enzyme (ACE) inhibitors עבור חולים עם ST-elevation myocardial infarction ועם פעילות סיסטולית שמורה של החדר השמאלי.
אספירין וקלונידין הניתנים בסמוך לניתוחים אינם מגנים מפני פגיעה חריפה בכליות
אספירין וקלונידין אינם מפחיתים את הסיכון לפגיעה חריפה בכליות בקרב חולים העוברים ניתוחים לא קרדיאליים, כך על פי תת-ניתוח של המחקר POISE-2
ה- USPSTF: הראיות אינן מספיקות להמלצה על ביצוע בדיקות סקר לאיחור שפתי בילדים
ה- U.S. Preventive Services Task Force פרסם טיוטה המציינת כי אין ראיות מספיקות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר לאיתור איחור שפתי בקרב ילדים צעירים (5 שנים ומטה).
קביעת חיי מדף לאחר פתיחה לתכשירים לשימוש רב פעמי
בהתאם להוראות "נוהל הגשת נתוני יציבות של חומרים פעילים ותכשירים רפואיים בעת הגשות לרישום, חידוש רישום, ושינויים " EX-007/01 מיום 2.5.2012 , במסגרת הליכי הרישום של תכשירים רפואיים, קיימת מזה מספר שנים דרישה רגולטורית לקביעת חיי מדף לאחר פתיחה עבור תכשירים המיועדים לשימוש רב פעמי.
הנחיות לצוות הרפואי בעקבות שיבושים באספקת תכשירי Depalept בצורת טבליות של חברת כצט
לאור שיבושים באספקת התכשירים Depalept 500 enteric coated tablets ו- Depalept 200 mg tablets של חברת כצט בעקבות בעיות בייצור והיות ומדובר בתכשירים לטיפול במחלת הנפילה (אפילפסיה) בהם חל איסור לבצע החלפה גנרית עקב החשש ליציאת המטופל מאיזון...
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007