הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.11.14

 

עד כלות הנשימה
קיטרודה, תרופה שיצאה לשוק רק לפני חודשיים ועדיין לא נרשמה בישראל, עשויה לשנות לגמרי את המלחמה בסרטן - ונהפכה לגביע הקדוש של החולים.
לא משקיעים בבריאות // הגרף שמסביר למה הזקנה עדיין מאושפזת במסדרון
לפי דו"ח של בנק ישראל, ההשקעה בתשתיות ובציוד רפואי בישראל היא מהנמוכות ב–OECD. היא מתבטאת בין היתר בבעיית התורים במערכת הבריאות, במחסור במיטות אשפוז ובציוד המיושן בבתי החולים הקטנים ובפריפריה.
ה- FDA מביע חששות מפני יעילותן של שתי גרסאות גנריות לתרופה Concerta, לטיפול ב- ADHD
ייתכן כי שתי גרסאות גנריות מאושרות לתרופה Concerta המיועדת לטיפול ב- attention-deficit/hyperactivity disorder אינן יעילות כתרופת המקור, כך הזהיר ה- FDA.
רפואה מרחוק (Telemedicine) יעילה לאבחנת Diabetic Retinopathy באוכלוסייה עירונית
תוכנית סקר המבוססת על רפואה מרחוק (Telemedicine) באוכלוסיות עירוניות יכולה לסייע לאתר מקרים של diabetic retinopathy בשלביה המוקדמים והמתאימים ביותר לטיפול.
מרבית החולים במחלת כליות כרונית מתאימים לטיפול בסטטינים
ה- Kidney Disease Improving Global Outcomes Lipid Work Group ממליצה על מתן סטטינים לכל החולים במחלת כליות כרונית מגיל 50 ומעלה, אך בפועל, רק כמחצית מהחולים הללו אכן מקבלים סטטינים
תוספים של וויטמין B אינם משפרים את היכולת הקוגניטיבית בקרב מבוגרים
שימוש ממושך בתוספים של וויטמין B אינו משפר את היכולת הקוגניטיבית בקרב מבוגרים עם רמות גבוהות של homocysteine, כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת Neurology.
חוקרים זיהו זן של נגיף הפוליו העמיד לחיסון
נגיף הפוליו הוכחד ברובו ברחבי העולם, בעיקר הודות לחיסון שפותח בשנות ה-50 של המאה הקודמת. אך בשנת 2010, 445 אנשים מרפובליקת קונגו נדבקו בנגיף וכמעט מחצית מהמודבקים מתו.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007