הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.11.14

 

יותר מבוגרים צעירים חולים בסרטן המעי הגס
הקווים המנחים של מרבית הארגונים הרפואיים אינם ממליצים על ביצוע בדיקות סקר שגרתיות לאיתור סרטן המעי הגס – בדיקת קולונוסקופיה מדי 10 שנים – לפני גיל 50
מוטציה של היעדר פעילות בגן NPC1L1 מגינה מפני מחלות לב כליליות
מחקר גנטי גדול שפורסם ב- New England Journal of Medicine וכלל 7,364 חולים עם מחלת לב כלילית ו- 14,728 בריאים שהיוו את קבוצת הביקורת - ממוצא אירופאי, אפריקאי ודרום אסייתי, מצא ראיות חותכות התומכות בתפקידו של ה- LDL cholesterol בפתוגנזה של מחלות לב כליליות.
אנטומית - מוחות אוטיסטיים זהים למוחות עם התפתחות תקינה
אנטומית – אין הבדלים בין מוחם של ילדים אוטיסטיים מגיל שש ומעלה ובין מוחם של ילדים בעלי התפתחות תקינה, כך עולה ממחקר חדש של חוקרים מה- Carnegie Melon University ומאוניברסיטת בן-גוריון שבישראל.
עלייה בשימוש ב- warfarin תחסוך ל- NHS £124m מדי שנה
באם כל החולים בפרפור פרוזדורים ייטלו warfarin, 11,600 מקרי שבץ ו- £124m ייחסכו ל- NHS מדי שנה.
מחקר: תרופה ניסיונית לטיפול בפסוריאזיס של Amgen/AZ יעילה יותר מ- Stelara של J&J
AstraZeneca ו- Amgen הציגו מידע מאוחר המראה כי התרופה הניסיונית broadalumab לטיפול בפסוריאזיס יעילה יותר מהתרופה הפופולארית Stelara של Johnson & Johnson.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007