הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.11.14

 

קווים מנחים: אילו חולים צריכים לקבל עירוי טסיות?
ה- AABB ממליץ כי מבוגרים עם therapy-induced hypoproliferative thrombocytopenia צריכים לקבל עירוי טסיות פרופילקטי על מנת להפחית את הסיכון לדמם.
דיאטות פופולאריות מביאות לירידה צנועה בלבד במשקל לאורך זמן
ארבע דיאטות פופולאריות מביאות במקרה הטוב רק ליתרונות צנועים בטווח הארוך, כאשר הבדלים קלים בלבד קיימים בין הארבע. כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes.
החיסון Tdap בטוח בהיריון
מתן החיסון (tetanus toxoid, reduced diphtheria toxoid, and acellular pertussis (Tdap במהלך ההיריון אינו קשור עם היארעות של תופעות לא רצויות, כך על פי מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA.
טיפול פומי ללא Interferon בטוח ויעיל עבור מושתלי כבד עם HCV
משטר טיפול אנטי-ויראלי פומי נטול interferon עושה רושם בטוח ויעיל בכמעט 100% עבור מושתלי כבד עם chronic hepatitis C genotype 1 infection.
תוצאות מזהירות ל- Dupilumab של Sanofi/Regeneron במחקר לטיפול במחלת האסטמה
Sanofi ו- Regeneron יחלו במחקר מאוחר בנוגדן המונוקלונאלי הניסיוני dupilumab המיועד לטיפול באסטמה בינונית עד חמורה לאור תוצאותיו החיוביות של מחקר Phase IIb שנערך בתרופה.
טיוטת תיקון תקנות הרוקחים (בתי מרקחת) (ביטול מעבדה ומיזוג אויר) - נוסח להפצה לציבור
בשנים האחרונות השתנה מקצוע הרוקחות באופן אשר משפיע גם על הלכות העיסוק בבית המרקחת ועל תפקיד הרוקח.
בית מסחר לתרופות כ.צ.ר.-הפסקת פעילות עד להודעה חדשה
אבקש להודיע כי בית המסחר שבנדון אינו רשאי לפעול בשלב זה, וכי אין לספק או לקבל סחורה מבית המסחר עד להודעה חדשה.
נוהל 134 העלאת מודעות למחלות (המ"ל) - כללים להנגשת מידע לציבור הרחב
נוהל 134 העלאת מודעות למחלות (המ"ל) - כללים להנגשת מידע לציבור הרחב שנעשה במימון או בחסות בעל רישום באופן ישיר או באמצעות גוף שלישי
לכלל הרופאים בישראל | עצומה נגד הפרסום ב-THE LANCET
כרופא בישראל, שמסור למטופליו ולארצו, רציתי לידע/לעדכן אתכם על המצב שנוצר עקב פרסום מכתב בעל אופי פוליטי ואנטי-ישראלי ביולי האחרון (מבצע "צוק איתן") באחד מכתבי העת המובילים בתחום הרפואה THE LANCET
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007