הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.11.14

 

נוהל 134 העלאת מודעות למחלות (המ"ל) - כללים להנגשת מידע לציבור הרחב
נוהל 134 העלאת מודעות למחלות (המ"ל) - כללים להנגשת מידע לציבור הרחב שנעשה במימון או בחסות בעל רישום באופן ישיר או באמצעות גוף שלישי
PCV13 מפחית באופן משמעותי את שיעור האשפוזים של ילדים עקב דלקת ריאות
ההחלפה של (7-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV7 בגרסת ה- (13-valent (PCV13 שבוצעה במסגרת תוכנית החיסונים שניתנה לילודים בשנת 2010 הובילה לירידה משמעותית בשיעור האשפוזים בבתי החולים של ילדים צעירים עקב דלקת ריאות, כך על פי מאמר שפורסם ב- MMWR .
אזהרת בטיחות - הגבלת השימוש בתכשירי Domperidone- Motilium
מצורפת אזהרת בטיחות - הגבלת השימוש בתכשירי (Domperidone (Motilium עקב תופעות לוואי קרדיאליות חמורות הכוללות הארכת מקטע QT והפרעות קצב מסכנות חיים.
סיכון מוגבר לתמותה נצפה בקרב ילדים עם אפילפסיה
בהשוואה לכלל אוכלוסיית הילדים, שיעורי תמותה גבוהים יותר נצפים בקרב ילדים עם אפילפסיה. כך על פי מידע מדרום קרוליינה.
J&J מקבלת אישור אמריקאי ל- Olysio/Sovaldi, טיפול משולב ל- HCV
ה- FDA האמריקאי נתן אור ירוק לטיפול המשולב – Olysio של Johnson & Johnson ו- Sovaldi של Gilead Sciences – k- hepatitis C genotype 1.
רדהיל קיבלה בלעדיות לתרופה למחלות קיבה
התרופה RHB־105 היא שילוב חדש ומוגן פטנט של שתי תרופות אנטיוביוטיות בקפסולה במתן אורלי שמיועדת לטיפול בזיהום של החיידק H.Pylori
אישור אמריקאי שני ל- Cyramza של Lilly
הרגולאטורים האמריקאים העניקו אישור שני לתרופה (Cyramza (ramucirumab של Eli Lilly והפעם לטיפול בסרטן הקיבה, האישור מאפשר טיפול בתרופה יחד עם התרופה הכימותרפית paclitaxel – לשיפור הישרדות החולים.
האם יש קשר בין סרטן חלל הפה וטראומה דנטאלית כרונית?
גידולים בחלל הפה מופיעים בתדירות גבוהה באתרים של טראומה דנטאלית כרונית, בעיקר בקרב לא מעשנים, ממצא המציע כי טראומה מסוג זה עשויה להיות קרצינוגנית.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007