הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.11.14

 

מנכ"ל Bayer: "הממשלה מספקת פחות ופחות תרופות חדשניות לציבור"
בפאנל בוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט" אמרה תמי אלטרץ מנכ"לית Abbvie, כי " אם הממשלה לא תפעל להנגיש התרופות לציבור, מודל פיתוח התרופות החדשות יקרוס ויופסק"
מנכ"ל טבע ישראל: "התרופות הגנריות מאפשרות למיליוני מטופלים לרכוש אותן"
אבינועם ספיר, אמר בוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט", כי "טבע הובילה לכך שמערכת המידע מצליחה להוריד אשפוזים מיותרים"
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 25.09.14
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 25.09.14
בקשות אישור עבור הטיפול המשולב ל- CF של Vertex הוגשו ל- US/EU
גישה טיפולית חדשה עבור חולים עם הצורה הנפוצה ביותר של cystic fibrosis צפויה להיות מאושרת בקרוב לאחר שחברת Vertex הגישה בקשות לאישור הטיפול המבטיח בארה"ב ובאירופה.
יעילות של 60% לחיסון נגד Dengue בקרב ילדים מאמריקה הלטינית
החיסון נגד dengue מראה יעילות של 60% בקרב ילדים מאמריקה הלטינית, כך עולה ממחקר שנערך על ידי יצרנית החיסון ופורסם ב- New England Journal of Medicine.
טיפול פרופילקטי ל- VTE עם Low-Molecular-Weight Heparin עומד ביחס העלות-תועלת
(low-molecular-weight heparin (LMWH – אף על פי שיקר יותר מ- (unfractionated heparin (UFH, מוריד את עלויות האשפוז כתוצאה מהפחתה בשיעור ההיארעות של תסחיפים לריאות ותרומבוציטופניה הקשורה לשימוש בהפרין - בקרב חולים במצב קריטי.
שיעור גבוה יותר של דימומים בקרב חולי פרפור פרוזדורים המטופלים ב- Dabigatran, בהשוואה ל- Warfarin
סיכון גבוה יותר להיארעות דימומים נצפה בקרב חולים מבוגרים עם פרפור פרוזדורים המטופלים ב- dabigatran, בהשוואה לחולים המטופלים ב- warfarin. כך מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
חולי פרפור פרוזדורים מצויים בסיכון גבוה ללקות ב"שבץ שקט"
חולי פרפור פרוזדורים עומדים בפני סיכון כמעט כפול ללקות ב"שבץ שקט", בהשוואה לאנשים ללא פרפור פרוזדורים. כך מצא מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 06.11.14
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 06.11.14
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007