הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 06.11.14

 

האם אכן קיים קשר בין זיהום אוויר, היארעות לויקמיה בגיל הילדות וקווי מתח גבוה?
חוקרים מבריטניה מטילים ספקות בתיאוריה המציעה כי קיים סיכון מוגבר ללויקמיה בקרב ילדים שנולדו בסמיכות לקווי מתח גבוה העשויים לגרום לשינויים ברמות זיהום האוויר.
Ibuprofen – משכך הכאבים האידיאלי לשברים בעצמות בילדים
כרבע מהפציעות בקרב ילדים הם שברים ולכן בחירת משכך הכאבים המתאים היא בעלת משמעות רבה.
Nivolumab של B-MS מרשימה במחקר phase II לטיפול בסרטן הריאות
ערך מניותיה של Bristol-Myers Squibb עלה ב- 9% לאור החדשות כי ה- PD-1 checkpoint inhibitor - Opdivo nivolumab הרשימה במסגרת מחקר Phase II שעסק בטיפול בחולים עם advanced squamous cell lung cancer.
נוירודרם עידכנה את התשקיף: תנסה לגייס 82 מיליון דולר בנאסד"ק
זאת לפי שווי חברה של 262-213 מיליון דולר אחרי הכסף. נוירודרם היא חברת תרופות בשלב הקליני, המפתחת מוצרים הקשורים למערכת העצבים המרכזית
נמצא קשר בין בריאותם של ילודים ובין וויטמין A
השפעתו של וויטמין A על בריאותם של ילודים אינה ידועה, אך כעת פורסמו שני מאמרים אשר עשויים להוות את הבסיס למחקרים עתידיים בנוגע לקשר בין הוויטמין ובריאותם של ילודים.
שוק התרופות לטיפול ב- AMD צפוי לגדול ב- 6% בכל שנה עד שנת 2023
שוק התרופות לטיפול ב- age-related macular degeneration במדינות ה- G7 צפוי לגדול ב- 6% בכל שנה, ולהגיע לשווי של כמעט 9$ ביליון. כך על פי תחזיות חדשות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007