הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 30.10.14

 

ביוקנסל קיבלה אישור FDA לניסוי מכריע בתרופה לסרטן; מתחזקת ב-9%
FDA אישרה מתווה של שני ניסויים בשלב הקליני השלישי והמכריע בחולים שסובלים מסרטן שלפוחית השתן
אזהרה בדבר רכישה ושימוש בתכשירים וכדורים מזויפים
במבצע משותף של האגף לאכיפה ופיקוח במשרד הבריאות והיחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית להב 433, נתפסו באום אל פאחם ובכפר שייח דנון אלפי תכשירים וכדורים שונים המשמשים לאין אונות והרזיה, תמרוקים ותוספי תזונה החשודים כמזויפים
עיקרי החלטות: הועדה הציבורית להרחבת סל שירותי הבריאות לשנת 2015
עיקרי החלטות: הועדה הציבורית להרחבת סל שירותי הבריאות לשנת 2015, מיום 7.10.14
התרופה הפומית של Celgene לטיפול ב- Crohn מרשימה במחקר Phase II
ערך מניותיה של חברת Celgene Corp מצוי בעלייה לאחר פרסום מידע ביניים מרשים העולה ממחקר בתרופה המסקרנת של החברה – mongersen, המיועדת לטיפול ב- Crohn disease.
מחקר: חשיפה מוקדמת לזיהום אוויר קשורה לאוטיזם
מחקר חדש מצא סבירות גבוהה כי ילדים אוטיסטים נחשפו לרעלנים מסוימים באוויר בתקופה בה היו בבטן אימם ובמהלך השנתיים הראשונות לחייהם.
סוכרת היריון של האם קשורה לעודף משקל של הבת
סיכוי גבוה כי לנשים שסבלו מעודף משקל לפני ההיריון ושפיתחו סוכרת במהלך ההיריון יהיו בנות שיסבלו מהשמנה, מאוחר יותר במהלך הילדות. כך מצא ממחקר חדש שפורסם ב- Diabetes Care.
אלכוהול משפר את הזיכרון מגיל 60 ומעלה
לא נצפו כל הבדלים משמעותיים בפעילות הקוגניטיבית ובנפח אזורים שונים במוח בשלבים מאוחרים של החיים על סמך דיווחים על צריכת אלכוהול באמצע החיים.
שמן זית יציב יותר ובריא יותר לטיגון, משמן המופק מזרעים
מחקר שפורסם ב- Journal of Agricultural and Food Chemistry מצא בהשוואה לשמנים שונים המופקים מזרעים, שמן זית עומד טוב יותר בחום המחבת וכפועל יוצא האוכל המטוגן בריא יותר.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007