הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 26.10.14

 

תזכיר חוק לתיקון פקודת הרוקחים (חומרי חיטוי וחומרים להדברת מזיקים לשימוש על גוף האדם)(תיקון מס' 24)
מטרת החוק המוצע הוא להסדיר הייצור, השיווק והשימוש של מוצרי חיטוי לגוף האדם וכן להסדיר הייצור והשיווק של מוצרים להדברת מזיקים לשימוש על גוף האדם
ה- FDA יבחן את הטיפול המשולב לסוכרת של Lilly/BI
הרגולאטורים בארה"ב הסכימו לסקור את הטיפול המשולב במינון קבוע empagliflozin/metformin של Eli Lilly/Boehringer Ingelheim, כטיפול פוטנציאלי לחולי סוכרת סוג 2.
הישג לכת"ב: מדיוויישן תמסחר תרופה לסרטן של קיורטק ותממן הקמת מפעל בישראל
העסקה תייצר לכלל ביוטכנולוגיה הכנסה של 5 מיליון דולר והכנסות עתידיות של מאות מיליוני דולרים, בהתאם לעמידה באבני דרך בניסויים
חברת פרזניוס הודיעה על החזרה (Recall) של התכשיר הפרין בעקבות גילוי חלקיקים בתמיסת התכשיר
התכשיר משמש למניעת קרישי דם ושימושו רב בדיאליזות, בצנתורים ובאירועים של קרישיות יתר בעיקר במסגרת בתי חולים ומכוני דיאליזה. מיעוטו בשימוש בבית המטופל.
חוקרים: Dopamine Receptor Agonists צריכים לכלול אזהרה היות והם עשויים לגרום להתנהגות אימפולסיבית
Dopamine receptor agonists – המשמשים לטיפול בפרקינסון, restless leg syndrome, ו- hyperprolactinemia – מגבירים את הסיכון להתנהגות אימפולסיבית, והתווית שלהן צריכה לכלול אזהרות חמורות יותר בנוגע לסיכון הנ"ל
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007