הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 19.10.14

 

אובדן חוש הריח מהווה גורם מנבא לתמותה בתוך 5 שנים
אובדן היכולת להבדיל בין ניחוחות שונים עשוי להיות גורם מנבא לתמותה בתוך חמש שנים, כך מצא מחקר חדש.
הצהרת מדיניות מאת ה- AAN: אופיואידים לטיפול בכאבים כרוניים שאינם קשורים בסרטן
נייר עמדה שפורסם על ידי ה- American Academy of Neurology בנוגע למתן מרשמים לאופיואידים לטיפול בכאבים שאינם קשורים למחלת הסרטן מפרט את הפרקטיקה בה יש לנקוט על מנת להפחית את הסיכון של המטופלים ליטול מינון יתר
המלצות חדשות לעידוד בריאות העצם בקרב ילדים ומתבגרים
ה- American Academy of Pediatrics פרסמה המלצות חדשות לעידוד בריאות העצם בקרב ילדים ומתבגרים.
אמצעי מניעה ארוכי טווח – הבחירה הראשונה עבור בני נוער
אמצעי מניעה הפיכים ארוכי טווח – כולל שתל פרוגסטין והתקן תוך רחמי – צריכים להיות הבחירה הראשונה למתבגרים היות והם בטוחים וקלים לשימוש, כך על פי הצהרת מדיניות חדשה שפרסמה ה- American Academy of Pediatrics.
תוספת של Pertuzumab לטיפול בסרטן השד מאריכה את תוחלת החיים ב- 16 חודשים
תוספת של (pertuzumab (Perjeta ל- docetaxel ו- (trastuzumab (Herceptin כטיפול קו ראשון מאריכה את תוחלת החיים של החולות בסרטן שד עם גרורות החיובי ל- HER2
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007