הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 02.10.14

 

נטילת תרופות בצום יום כיפור
התחום לצמצום פערים בבריאות, אגף הרוקחות והממונה הארצי על ענייני דת במשרד הבריאות מפרסמים מספר דגשים בנושא צום ונטילת תרופות.
בעיות זיכרון עשויות לנבא התפתחות דמנציה 12 שנים לפני הופעתה
אנשים שדיווחו באופן עצמאי על הידרדרות הזיכרון הציגו סיכוי גבוה פי 3 לפתח בעיות קוגניטיביות בשלבים מאוחרים יותר בחיים בהשוואה לאחרים, כך מצא מחקר אמריקאי חדש.
הגדלת זמינות ונגישות לתכשיר פוקלין Focalin XR
לאור הצורך לשימוש בתכשירים לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, אגף הרוקחות פועל על מנת להגדיל את זמינותם ונגישותם למטופלים הנזקקים לטיפול בהם.
עלייה בערך מניותיה של Nicox על רקע מידע מבטיח ממחקר Ph III בתרופה לטיפול בגלוקומה
ערך מניותיה של החברה הצרפתית Nicox עלה לאחר פרסום מידע ממחקר מאוחר בתרופה Vesneo המיועדת לטיפול בגלוקומה ומפותחת יחד עם שותפתה Bausch + Lomb.
מרבית אסטרטגיות הטיפול ב- Venous Thromboembolism הן בעלות יעילות דומה
ככול הנראה, rivaroxaban ו- apixaban טומנות בחובן את הסיכון הנמוך ביותר לדימומים.
Simtuzumab לטיפול בסרטן הלבלב של Gilead לא עומדת ביעדי המחקר
Simtuzumab של Gilead Sciences אינה יעילה לטיפול בסרטן הלבלב.
מטה-אנליזה: הדיוק של FDG-PET לאבחנת סרטן ריאות
(Positron emission tomography combined with fludeoxyglucose F-18 (FDG-PET בדיקה המשמשת להערכת קשריות בריאות – מאבדת מדיוקה כאשר היא מבוצעת באזורים בהם קיים שיעור גבוה של מחלות זיהומיות בריאות
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007