הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 30.09.14

 

ה- EU מאשר תרופה חדשה לטיפול בסוגים נדירים של סרטן הדם
חולים אירופאים ב- (chronic lymphocytic leukaemia (CLL וב- (follicular lymphoma (FL יוכלו מעתה לקבל טיפול גם בתרופה (Zydelig (idelalisib של Gilead, לאחר שהאחרונה אושרה ב- EU.
הורדת לחץ הדם של חולי סוכרת סוג 2 משפרת את סיכויי התמותה שלהם בטווח הארוך
היתרונות של טיפול להורדת לחץ הדם של חולי סוכרת סוג 2 נותרים בעינם גם שנים לאחר תום הטיפול, כך על פי מעקב שבוצע למחקר ADVANCE ואשר פורסם ב- New England Journal of Medicine.
מחקר קוהורט: השוואת היעילות של סטטינים גנריים ותרופות מותג
ישנו סיכוי גבוה יותר כי אנשים שקיבלו מרשמים לסטטינים גנריים ייטלו את התרופות שנרשמו להם, כמו כן אנשים שקיבלו מרשמים לסטטינים גנריים מציגים סיכון נמוך יותר לתמותה או לאשפוז בבית החולים
מחקר בריטי: אחד מתוך כל עשרה טיפולים באנטיביוטיקה, נכשל
יותר מאחד מתוך כל עשרה טיפולים ראשוניים באנטיביוטיקה נכשל לטיפול בארבעה זיהומים נפוצים, כך מצא מחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- BMJ.
קווים מנחים חדשים לטיפול ב- Non-ST-Elevation Acute Coronary Syndromes
קווים מנחים חדשים שפורסמו על ידי ה- American College of Cardiology וה- American Heart Association משקפים את השינויים המשמעותיים שהתרחשו במהלך 7 השנים האחרונות בהבנה של מה שידוע כיום כ- (non-ST-elevation acute coronary syndromes (NSTE-ACS
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007