הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.09.14

 

מיגרנות בגיל העמידה והיארעות פרקינסון בשלבים מאוחרים יותר של החיים
מבוגרים בגיל העמידה החווים לעיתים קרובות כאבי ראש ובעיקר מיגרנות עם aura עשויים לעמוד בפני סיכון מוגבר ללקות בפרקינסון וב- restless leg syndrome מאוחר יותר במהלך החיים
נגיף ה- Chikungunya מתפשט במהירות בחצי הכדור המערבי
Chikungunya הוא נגיף הנישא על ידי יתושים וגורם למחלת חום המלווה לרוב בפריחה ובדלקת פרקים חמורה.
ה- FDA מאשר את התרופה Trulicity לטיפול בסוכרת סוג 2
ה- FDA הודיע כי אישר לשימוש את התרופה dulaglutide - glucagon-like peptide-1 (GLP-1) receptor agonist להזרקה פעם בשבוע – לטיפול בסוכרת סוג 2. התרופה תשווק בשם Trulicity.
ה- FDA מאשר את התרופה Movantik של AstraZeneca לטיפול בעצירות
ה- FDA אישר את התרופהMovantik של AstraZeneca המיועדת לטיפול בעצירות הקשורה לטיפול באופיואידים במבוגרים הסובלים מכאבים כרוניים שאינם נובעים מסרטן.
בדיקת שתן להמצאות HPV – אלטרנטיבה מתקבלת על הדעת לבדיקה נרתיקית?
בדיקת שתן לנוכחות DNA של human papillomavirus עשויה להוות אלטרנטיבה לבדיקת נרתיקית, כך עולה ממטה-אנליזה שפורסמה ב- BMJ.
ההשלכות בטווח הארוך על פגים שטופלו ב- Magnesium Sulfate מול פלסבו
Magnesium sulfate הניתן לנשים בהיריון המצויות בסיכון ללידה מוקדמת אינו מוביל לשיפור במצב הכללי של ילדיהן כאשר הללו מגיעים לגיל בית הספר. כך מצא מחקר שפורסם ב- JAMA.
וועדה מייעצת ל- FDA ממליצה להגביל את השימוש במוצרים המכילים טסטוסטרון
וועדה מייעצת ל- FDA הצביעה בעד הגבלת השימוש ב- testosterone replacement therapies בקרב גברים עם רמת טסטוסטרון נמוכה הקשורה במצבים רפואיים שונים, לדוגמא: מצבים גנטיים או מחלות ממאירות.
ה- CDC מפרסם המלצות חדשות לחיסון קשישים נגד פנאומוקוקוס
ה- CDC קיבל את המלצותיה של ה- Advisory Committee on Immunization Practices כי כל המבוגרים מגיל 65 ומעלה יקבלו הן את ה- (23-valent pneumococcal polysaccharide vaccine (PPSV23, Pneumovax23 והן את ה- (13-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV13, Prevnar 13.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007