הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.09.14

 

הגשת בקשות לרישום - הבהרה
בהמשך לחוזר מיום 21.9.14, ברצוני להבהיר כי אין בחוזר הנ"ל בכדי לשנות את נוהל ההגשה לוועדת הסל, שבאחריות הוועדה להערכת טכנולוגיות בסל שירותי הבריאות...
ההשלכות בטווח הארוך על פגים שטופלו ב- Magnesium Sulfate מול פלסבו
Magnesium sulfate הניתן לנשים בהיריון המצויות בסיכון ללידה מוקדמת אינו מוביל לשיפור במצב הכללי של ילדיהן כאשר הללו מגיעים לגיל בית הספר. כך מצא מחקר שפורסם ב- JAMA.
אזהרת בטיחות הגבלת השימוש בתכשירי - Diacerein
אזהרת בטיחות הגבלת השימוש בתכשירי - Diacerein (ART , DIATRIM , DIACEREIN TEVA) עקב הסיכון לשלשול חמור ופגיעה כבדית
וועדה מייעצת ל- FDA ממליצה להגביל את השימוש במוצרים המכילים טסטוסטרון
וועדה מייעצת ל- FDA הצביעה בעד הגבלת השימוש ב- testosterone replacement therapies בקרב גברים עם רמת טסטוסטרון נמוכה הקשורה במצבים רפואיים שונים, לדוגמא: מצבים גנטיים או מחלות ממאירות.
ה- CDC מפרסם המלצות חדשות לחיסון קשישים נגד פנאומוקוקוס
ה- CDC קיבל את המלצותיה של ה- Advisory Committee on Immunization Practices כי כל המבוגרים מגיל 65 ומעלה יקבלו הן את ה- (23-valent pneumococcal polysaccharide vaccine (PPSV23, Pneumovax23 והן את ה- (13-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV13, Prevnar 13.
תרופה חדשה לטיפול ב- CF של NovaBiotics מקבלת סטאטוס של תרופה יתומה בארה"ב
מעמד של "תרופה יתומה" (orphan drug) הוענק בארה"ב לטיפול הניסיוני החדשני ל- Cystic Fibrosis של NovaBiotics.
טיפול משולב ב- LABA וב- inhaled corticosteroid יעיל ביותר עבור חולי COPD מבוגרים
טיפול משולב של (long-acting beta-agonist (LABA ו- inhaled corticosteroid מביא לתוצאות טובות יותר בהשוואה ל- LABA בלבד בקרב חולים מבוגרים עם chronic obstructive pulmonary disease
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007