הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.09.14

 

'האף האלקטרוני' מסוגל לזהות את הגורמים למחלת האסטמה
'אף אלקטרוני' המסוגל לזהות הבדלים בין תתי קבוצות של חולי אסטמה עשוי לסלול את הדרך לפיתוח טיפול אישי ויעיל, כך מציע מחקר אירופאי חדש.
טמפרטורת הנשימה יכולה לסייע לזהות סרטן ריאות
בדיקה פשוטה המנתחת את טמפרטורת האוויר הננשף עשויה לסייע לאבחן סרטן ריאות, כך מציעים חוקרים מאיטליה.
השילוב Ambrisentan/tadalafil עשוי להפוך לסטנדרט הטיפולי עבור PAH
Gilead Sciences ו- GlaxoSmithKline עוררו סערה בוועידה של ה- European Respiratory Society שנערכה במינכן כאשר הציגו מידע מאוחר מרשים ביותר על טיפול חדש המשלב שתי תרופות של החברות לטיפול ב- pulmonary arterial hypertension.
אספירין במינון נמוך למניעת תחלואה ותמותה מרעלת היריון
אספירין במינון נמוך (81 מ"ג/יום) מועיל לנשים בהיריון המצויות בסיכון גבוה לפתח רעלת היריון, כך סיכם ה- U.S. Preventive Services Task Force בהמלצות grade B שפורסמו ב- Annals of Internal Medicine.
שימוש בסטטינים לפני האבחנה של סוכרת והסיכון למחלה מיקרו-וסקולארית
שימוש בסטטינים לפני אבחנה של סוכרת קשור בסיכוי נמוך יותר לפתח סיבוכים מיקרו-וסקולאריים הקשורים למחלה, כך על פי מחקר תצפית שפורסם ב- Lancet Diabetes & Endocrinology.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007