הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.09.14

 

נגיף האבולה: על פי ה- WHO 'דם של חולים ששרדו את הנגיף יכול לשמש כטיפול'
דם מאנשים ששרדו הדבקה בנגיף האבולה – והסרום המופק מדמם – צריכים להישקל כטיפול פוטנציאלי, כך נמסר מה- World Health Organization.
ה- FDA מאשר בדיקה חדשה לזיהוי פגיעה חריפה בכליות
ה- FDA הודיע כי אישר את שיווקה של בדיקת מעבדה חדשה – NephroCheck – שתסייע לנבא האם חולים קריטיים יפתחו (acute kidney injury (AKI בתוך 12 שעות, ובכך תסייע למנוע נזק כלייתי קבוע
Keytruda של Merck & Co היא ה- PD-1 inhibitor הראשון המאושר על ידי ה- FDA
כמעט חודשיים מוקדם מהמתוכנן, ה- FDA מעניק אישור מואץ לתרופה Keytruda של Merck & Co, המיועדת לטיפול בחולים עם מלנומה מתקדמת או שאינה ניתנת לכריתה, שאינם מגיבים לטיפול בתרופות אחרות.
ניקוטין נוזלי מסיגריות אלקטרוניות ובריאות הילדים
חוקרים מבריטניה מתארים ב- Archives of Disease in Childhood מקרה בו פעוטה בלעה ניקוטין נוזלי מסיגריה אלקטרונית.
הנחיות חדשות לטיפול בסרטן מתקדם בבלוטת הערמונית
ה- American Society of Clinical Oncology and Cancer Care Ontario פרסמה הנחיות עדכניות לטיפול סיסטמי בגברים עם סרטן ערמונית גרורתי שאינו ניתן לכריתה.
מעל למחצית מתושבי המוסדות הסיעודיים עם דמנציה חמורה מקבלים תרופות שיעילותן מוטלת בספק
תושבי מוסדות סיעודיים עם דמנציה חמורה מקבלים פעמים רבות תרופות שיעילותן מוטלת בספק, כך עולה ממחקר חתך שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007