הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 17.08.14

 

חיידקי המעי האנושי ככלי לבדיקות סקר להמצאות סרטן המעי הגס
ניתן לאבחן המצאות של סרטן המעי הגס באמצעות נוכחותם של חיידקים שונים במערכת העיכול, כך על פי מחקר חדש שנערך באוניברסיטת מישיגן.
ה- FDA מאשר את Orbactiv לטיפול בזיהומים בעור
ה- FDA מאשר טיפול חדש למבוגרים עם זיהומים חיידקיים חריפים בעור הנגרמים על ידי חיידקים גרם חיוביים כגון Staphylococcus aureus. Oritavancin המשווקת כ- Orbactiv ניתנת במתן תוך ורידי חד פעמי ואינה דורשת אשפוז.
מחשבון חדש לחישוב הסיכון לסרטן הערמונית זמין כעת באינטרנט
הגרסא הראשונה של ה- Prostate Cancer Risk Calculator, אשר פותחה בשנת 2006 על מנת לסייע לגברים ולרופאים שלהם להעריך את הסיכון לסרטן הערמונית, חודשה כעת לחלוטין.
האם תרופה לטיפול בסוכרת מאריכה את תוחלת החיים?
אנשים שטופלו ב- metformin הציגו שיפור קל אך מובהק סטטיסטית בהישרדות.
צריכה של דגים אפויים או צלויים מדי שבוע תורמת לבריאות המוח
"לא מצאנו קשר בין רמת חומצות השומן מסוג אומגה 3 ובין השינויים הללו במוח, ממצא מפתיע במידה מסוימת." ציין ד"ר James T. Becker.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007