הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 12.08.14

 

עדכון 7 לנוהל מוצרים הומאופתיים
הנוהל שבנדון עודכן בשיתוף ובתיאום עם האיגוד לרפואת ילדים, האיגוד לפרמקולוגיה קלינית והחברה הישראלית לטוקסיקולוגיה במטרה להסדיר את תחום המוצרים ההומאופתיים בשורה של היבטים, למען שמירה על בריאות הציבור והמטופלים.
אזהרה משימוש בתמרוקי המפעלים "הרמוניה" ו- "בוח'ארי" שנתפסו משווקים ללא רישיון
משרד הבריאות מזהיר את הציבור מהשימוש בתמרוקים שנתפסו משווקים ללא רישיון משרד הבריאות
(Razin® (Phentermine – הגבלת משך השימוש בתכשיר למשך הזמן הקצר ביותר האפשרי אשר לא יעלה על 3 חודשים
רצ"ב הודעה בנושא (Razin® (Phentermine - הגבלת משך השימוש בתכשיר למשך הזמן הקצר ביותר האפשרי אשר לא יעלה על 3 חודשים וקריאה לדיווח על תופעות לוואי.
האבחנה של דום נשימה חסימתי בשינה בקרב מבוגרים: קווים מנחים קליניים
ה- American College of Physicians מפרסם קווים מנחים חדשים לאבחנה של obstructive sleep apnea.
עודכנו הקווים המנחים לביצוע ניתוחים לא קרדיאליים
שאלות הועלו בנוגע לתקפות הקווים המנחים הקיימים לבדיקה ולטיפול באנשים העוברים ניתוחים לא קרדיאליים וזאת לאחר סקנדל שהטיל ספק באמינותו של Don Poldermans, חוקר הולנדי נחשב ומצוטט
ה- FDA מאשר את התרופה Jardiance לטיפול בסוכרת סוג 2
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה (empagliflozin (Jardiance שמטרתה לסייע לחולי סוכרת מסוג 2 לשפר את השליטה הגליקמית שלהם. התרופה אושרה כטיפול בודד או כתוספת לטיפול קיים.
משרד הבריאות ומלחמתו בתחרות
אלפי חולים בישראל שמשתמשים בקנביס רפואי, שעלותו 370 שקל בחודש, לא זכאים להחזר בשל ויכוח על הגדרת הצמח - תרופה, סם או אולי תוסף מזון. רק כמה עשרות אלפי ישראלים מחזיקים בפוליסה שמכסה את עלות הקנביס הרפואי היקר. משרד האוצר: הנושא בבירור
פיזיותרפיה וסטרואידים יעילים במידה דומה לטיפול בכאבים בכתף
פיזיותרפיה וזריקות של קורטיקוסטרואידים יעילים במידה דומה להקלה על הכאבים הקשורים ב- shoulder impingement syndrome, אך הזריקות הובילו לשימוש תכוף יותר בשירותי הרפואה.
וריאנטים גנטיים קשורים בהיארעות תופעות לוואי חמורות לאחר שימוש ב- Phenytoin
מספר וריאציות גנטיות קשורות בהיארעות תופעות לוואי חמורות בעור לאחר נטילת התרופה האנטי-אפילפטית phenytoin
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007