הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 31.07.14

 

חפיסות סיגריות חלקות תורמות להפסקת עישון
בריטניה עומדת להטמיע רגולציות המחייבות מכירה של חפיסות סיגריות בעלות מראה סטנדרטי, לאחר שמחקר חדש הראה ירידה בשיעורי העישון באוסטרליה לאחר הטמעה של תוכנית דומה.
ה- NICE מוריד את ערכי הסף של ה- BMI לניתוח בריאטרי בסוכרתיים
ניתוח להפחתה במשקל יוצע למספר גדול יותר של חולי סוכרת 2 במסגרת ה- NHS, על רקע שאיפתו של ה- NICE לבלום את שיעורי המחלה ההולכים וגדלים.
מניותיה של Puma מרקיעות שחקים על רקע הצלחתה של neratinib לטיפול בסרטן השד
מניותיה של חברת Puma Biotechnology הרקיעו שחקים לאחר שהתרופה הניסיונית שלה neratinib, לטיפול בסרטן השד, עמדה ביעדיו של מחקר מאוחר שנערך בה.
התרופה brivaracetam של UCB מרשימה שוב במחקר Phase III
חברת UCB פרסמה תוצאות חיוביות מבטיחות של מחקר Phase III שנערך בתרופה brivaracetam לטיפול באפילפסיה, הממצאים יהוו את הבסיס לבקשת אישור שיווק התרופה משני צידי האטלנטי בראשית השנה הבאה.
שימוש בקודאין בכאב לילדים
תכשירי קודאין רשומים בפנקס התרופות למספר התוויות וביניהן שיכוך כאב.
הריונות במרווחים קצרים אינם מעלים את הסיכוי לתופעות לא רצויות
מרווחים קצרים בין הריונות אינם מעלים את הסיכון לאירועים חריגים ולתופעות לא רצויות. כך מצא מחקר שפורסם ב- BMJ.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007