הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 27.07.14

 

גלולות הורמונאליות למניעת היריון מגבירות את הסיכון לסוכרת היריון
מחקר חדש ממיזורי מראה כי נשים שהשתמשו בגלולות הורמונאליות למניעת היריון מציגות סיכוי גבוה פי 1.4 לפתח סוכרת היריון.
מגמות התמותה של חולי HIV בין השנים 1999-2011
גידולים סרטניים שאינם קשורים במחלת האיידס אחראים כיום לשיעור תמותה דומה לזה של מחלת האיידס בקרב חולי HIV, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Lancet .
פוליפיד בדרך לנאסד"ק: תנסה לגייס 35 מיליון דולר
ההנפקה של חברת הביומד מתוכננת לשנה הקרובה ותתבצע לפי שווי של 90–140 מיליון דולר. בתוך כך נאלצה מאפי פארמה לחתוך את היקף הגיוס בחצי ל־18 מיליון דולר ולהוריד את השווי מ־195–225 מיליון דולר ל־120 מיליון דולר
גוגל אוספת מידע על משתמשים - הפעם כדי למצוא את הגוף האנושי המושלם
בפרויקט שאפתני חדש אוספת ענקית הטכנולוגיה נתונים גנטיים ממתנדבים כדי להבין כיצד צריך להיראות גופו של אדם בריא וליצור טכנולוגיות למניעת מחלות
מדיניות משרד הבריאות בנוגע לרוקח אחראי והיעדרותו, לאור הימשכות מבצע "צוק איתן"
בעקבות פניות רוקחים המגויסים בצו 8 המבקשים לדעת את מדיניות המשרד בנוגע לרוקח אחראי והיעדרותו, לאור הימשכות מבצע "צוק איתן" ובמטרה להסדיר נקודה זו להלן הנחיות:
השימוש בתרופות אנטי-ויראליות לטיפול בשפעת במהלך עונת 2012-2013 בארה"ב
חולים רבים שלקו בזיהום בנגיף האינפלואנזה שאושר בבדיקות מעבדה, טופלו באנטיביוטיקה במהלך עונת השפעת של 2012-2013, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Clinical Infectious Diseases.
השופטים על הרופאה שהפרקליטות מנסה לטרפד את מינויה: "המאזן לטובתה"
בדיון בבית הדין לעבודה בתל אביב נקבע כי מנהל המכון לרפואה משפטית, ד"ר חן קוגל, יגיש תצהיר שעשוי לשפוך אור חדש על משפט זדורוב.
היסטוריה של הפלה קשורה עם סיכון מוגבר ל- CHD
היסטוריה של הפלה או של לידת תינוק מת קשורה עם סיכון מוגבר ל- coronary heart disease בקרב נשים, כך על פי מידע חדש העולה מה- Women's Health Initiative ואשר פורסם ב- Annals of Family Medicine.
פעם נוספת נמצא כי Niacin אינו יעיל בקרב חולים במחלות וסקולאריות שטופלו בסטטינים
מחקר אקראי גדול מצא כי Niacin קשור בהיארעות תופעות לוואי חמורות וכי אינו מספק יתרונות קרדיווסקולאריים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007