הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.07.14

 

ה- FDA מאשר את התרופה Beleodaq לטיפול בצורה נדירה ואגרסיבית של non-Hodgkin lymphoma
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה (Beleodaq (belinostat לטיפול בחולים עם peripheral T-cell lymphoma PTCL – צורה נדירה המתקדמת במהירות של (non-Hodgkin lymphoma (NHL.
Boehringer מבקשת אישור לטיפול משולב ב- COPD באירופה
Boehringer Ingelheim הגישה בקשת אישור שיווק לשילוב (tiotropium (Spiriva)/olodaterol (Striverdi במינון קבוע לרגולטורים האירופאים.
סיכון גנוטיפי למחלת הצליאק מוקדם במהלך החיים
ילדים הומוזיגוטים ל- HLA haplotype - DR3-DQ2 מציגים סיכון גבוה פי 5.7 לסבול מצליאק בהשוואה לילדים עם גנוטיפ הקשור בסיכון נמוך.
סטארט-אפ בשבוע: תכונות של מיצי מרה יסייעו לחולי סוכרת
המטרה של אנדובטיקס היא להטות את נוזלי המרה למקום אחר במעי, מבלי לבצע ניתוח מעקף קיבה מלא, שיש בו סיכונים ומגבלות לחולה
התרופה האנטי-רטרו-ויראלית Efavirenz מגבירה את הסיכון לאובדנות
טיפול אנטי-רטרו-ויראלי הכולל את התרופה efavirenz קשור בסיכון גבוה פי 2 לאובדנות בקרב חולי HIV, בהשוואה למשטר טיפול שאינו כולל efavirenz, כך מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
חששות לאור שיעור הכישלונות הגבוה (99.6%) של מחקרים לטיפול באלצהיימר
חוקרים שסקרו את המחקרים שנערכו במחלת האלצהיימר בין השנים 2002-2012 הצביעו על שיעור גבוה באופן מטריד של כישלונות. 99.6% מהמחקרים שעסקו במניעה, ריפוי ושיפור הסימפטומים של המחלה נכשלו או הופסקו.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007