הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 10.07.14

 

שירותי הובלה ומסירת תכשירים מבית מרקחת באמצעות מכירה מקוונת או שליחים ומענה בשעת חירום -נוהל 128
נבקש להזכיר את נוהל 128 של אגף הרוקחות בנושא: שירותי הובלה ומסירת תכשירים מבית מרקחת באמצעות מכירה מקוונת או שליחים ומענה בשעת חירום.
עמידות לאנטיביוטיקה בקרב חיידקים המצויים במזון
כמעט 70% מה- Salmonella typhi, הגורמים ל- typhoid fever, עמידים quinolones, ממצא המעלה את החשש כי ciprofloxacin עשויה לאבד את יעילותה נגד המחלה.
לשכת המדען הראשי תיהפך לתאגיד ציבורי עצמאי 
שינפיק אג"ח
על פי טיוטת הצעת חוק, חלק מהסמכויות יחייבו אישור של משרד האוצר ומשרד הכלכלה. התאגיד יקבע מדיניות להוצאת ידע וייצור מישראל.
כלל ביוטכנולוגיה: תוצאות חיוביות בניסוי לטיפול בפגיעה קוגניטיבית קלה
מדובר במחלה שפעמים רבות מחמירה לכדי אלצהיימר, כך שעיכוב ההידרדרות, עשוי לסייע לחולים רבים; תוצאות סופיות צפויות לרבעון השלישי של 2016
בריינסווי קיבלה אישור ה-FDA הברזילאי למערכות לטיפול במחלות של מערכת העצבים
החברה מעריכה שקבלת האישור תשפיע לטובה על המשך החדירה של החברה לשווקים נוספים בדרום אמריקה
פרופילקסיס טרם חשיפה מפחית את הסיכון להדבקה ב- HSV-2
פרופילקסיס טרם חשיפה - (Pre-exposure prophylaxis (PrEP עם תרופה אנטי ויראלית הניתנת לזוגות הטרוסקסואלים בהם לאחד מבני הזוג יש HIV ולשני לא – לא רק שמפחית את הסיכון להדבקה ב- HIV אלא גם מפחיתה את הסיכון להדבקה ב- (herpes simplex virus 2 (HSV-2.
בדיקות סקר שגרתיות להמצאות HIV בשני מרכזים – ניו-יורק וניו-אורלינס, 2011-2013
תוכנית חדשנית לבדיקות סקר להמצאות HIV שנערכה בשני מרכזי בריאות עירוניים הגדילה את שיעור האנשים שנבדקו, איתרה זיהומים שלא אובחנו בעבר וקידמה את הטיפול באנשים שנדרשו לכך. הדיווח פורסם ב- MMWR .
השוואת הטיפול במשאבות אינסולין ובזריקות בקרב חולי סוכרת מסוג 2: מחקר מקרה-ביקורת
משאבות אינסולין מביאות לשליטה גליקמית טובה יותר בהשוואה לזריקות אינסולין בקרב חולי סוכרת מסוג 2 עם דרישת אינסולין גבוהה, כך מצא מחקר שמומן על ידי התעשייה פורסם בכתב העת Lancet.
קומפיוג'ן השיגה אבן דרך בפיתוח עם באייר - ותקבל 1.2 
מיליון דולר
שיתוף הפעולה שהחל ב–2013 כולל פיתוח ומסחור של תרופות שמבוססות על נוגדנים נגד שני חלבוני בקרה של מערכת החיסון שקומפיוג'ן גילתה
תכשירים דוחי יתושים לפי צו הפיקוח מצרכים ושירותים-מעודכן לתאריך 19.6.14
תכשירים דוחי יתושים לפי צו הפיקוח מצרכים ושירותים-מעודכן לתאריך 19.6.14
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007