הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 06.07.14

 

ה- FDA מאשר את שיווקו של ההתקן הממונע הלביש הראשון המאפשר לפגועי חוט שדרה ללכת
ה- FDA אישר את שיווקו של ההתקן הממונע הלביש הראשון המאפשר לאנשים עם שיתוק חלקי כתוצאה מפגיעה בחוט השדרה לשבת, לעמוד וללכת בסיוע מטפל.
התפרצות של וירוס האבולה – מערב אפריקה, 2014
התפרצות וירוס האבולה במערב אפריקה היא כיום ההתפרצות הגדולה מסוגה אשר התרחשה אי פעם, כך עולה מדיווח שפורסם ב- MMWR.
שעלת עשויה להיות הסיבה לשיעול עקשן בקרב ילדים שחוסנו
כמעט אחד מתוך כל חמישה ילדים בגיל בית הספר בבריטניה המבקרים אצל הרופא עקב שיעול עקשן מציגים סימנים כי לקו בשעלת בעת האחרונה וזאת אף על פי שקיבלו את החיסון המלא.
המשקיע האקטיביסט בני לנדא ממשיך במאבקו בדירקטוריון טבע
בני לנדא ורות חשין מתנגדים לחידוש כהונת עו"ד סלונים כדירקטור בטבע, אך תומכים בהארכת כהונתו של דן פרופר.
Merck & Co חותמת על עסקה בשווי $526M עם Bionomics
Merck & Co חותמת על עסקה נוספת עם Bionomics, הפעם עבור מחלת האלצהיימר. שווי העסקה לחברת הביוטכנולוגיה האוסטרלית עשוי לעלות על חצי ביליון דולר.
ה- FDA מזהיר מפני תגובות יתר רגישות חמורות למוצרים לטיפול באקנה הנמכרים ללא מרשם רופא
ה- FDA מזהיר כי "תגובות אלרגיות נדירות אך חמורות, העשויות לסכן חיים" יכולות להתרחש לאחר טיפול במוצרים לטיפול מקומי באקנה המכילים benzoyl peroxide או salicylic acid.
מחקר מקרה-ביקורת: השימוש באספירין והסיכון לסרטן הלבלב
שימוש יומיומי באספירין מפחית באופן מובהק סטטיסטית את הסיכון לסרטן הלבלב, כך מצא מחקר מקרה-ביקורת שפורסם בכתב העת Cancer Epidemiology, Biomarkers & Prevention.
פאנל של ה- CDC ממליץ להעדיף חיסון נזאלי נגד שפעת על פני זריקה, בילדים
חיסון בספריי נזאלי הכולל נגיף חי מוחלש (FluMist) צריך להיות הבחירה הראשונה לחיסון נגד נגיף האינפלואנזה עבור ילדים בריאים בגילאים 2-8 שנים, כך החליטה לאחרונה ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007