הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 01.07.14

 

טיוטת המלצות מאת ה- USPSTF: בדיקות סקר שגרתיות למחסור בוויטמין D
הראיות אינן מספיקות על מנת לשקול את היתרונות והסכנות שבביצוע בדיקות סקר למבוגרים בריאים שאינם בהיריון למחסור בוויטמין D במסגרת שירותי הרפואה הקהילתיים, כך מציין ה- U.S. Preventive Services Task Force בטיוטת המלצות שפרסם.
הרגולאטורים באירופה יסקרו את השימוש במינונים גבוהים של ibuprofen
הרגולאטורים האירופאים יסקרו את בטיחות השימוש ב- ibuprofen פומי במינון גבוה לאחר שמחקר הציע כי טיפול ארוך טווח עשוי להגביר את הסיכון לבעיות קרדיווסקולאריות.
ה- FDA יוסיף הערה למוצרים המכילים טסטוסטרון המזהירה מפני הפוטנציאל לקרישי דם ורידיים
ה- FDA הורה על שינוי התווית של כל המוצרים המאושרים המכילים טסטוסטרון, כך שתזהיר מפני סיכון מוגבר להיארעות venous thromboembolism.
ישיבה ממושכת מגבירה את הסיכון לסרטן
"קיצוץ בשעות הצפייה בטלוויזיה ובפרק הזמן בו אנו מצויים בישיבה חשוב כמו ביצוע פעילות גופנית."
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007