הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 24.06.14

 

ה- FDA מאשר אינדיקציה חדשה ל- CoreValve – עבור חולים המצויים בסיכון גבוה לניתוח
ה- FDA אישר אינדיקציה שנייה למערכת ה- CoreValve של חברת Medtronic – טיפול בחולים עם היצרות חמורה של המסתם האורטלי המצויים בסיכון גבוה לניתוח.
לבלב ביוני משפר את האיזון הגליקמי בחולי סוכרת סוג 1
לבלב ביוני ניסיוני – התקן לביש, אוטומטי, דו הורמוני – משפר את האיזון הגליקמי בהשוואה לטיפול המקובל היום בקרב חולי סוכרת סוג 1, כך מצא מחקר חתך שפורסם ב- New England Journal of Medicine והוצג בוועידה השנתית של ה- American Diabetes Association.
אינטק פארמה הבטיחה פטנט למוצר המוביל שלה עד 2029
אינטק פארמה קיבלה אישור לפטנט בארה"ב לשילוב תרופות הקרבידופה והלבודופה בגלולת האקורדיון
שמן קנולה משפר את האיזון הגליקמי בקרב חולי סוכרת סוג 2
תוספת של שמן קנולה לדיאטה עם אינדקס גליקמי נמוך קשורה עם שיפור קל במצב מחלת הסוכרת מסוג 2, וזאת בהשוואה לדיאטה עשירה בדגנים מלאים.
הרגולאטורים האירופאים יחקרו את הבטיחות הקרדיווסקולארית של Ibuprofen
ה- (European Medicines Agency (EMA החלה לסקור את הבטיחות הקרדיווסקולארית של ibuprofen הניטל במינונים גבוהים לפרקי זמן ארוכים.
ה- ADA ממליץ על יעדי HbA1c נוקשים יותר עבור ילדים עם סוכרת מסוג 1
ה- American Diabetes Association פרסמה נייר עמדה המציין כי כל הילדים החולים בסוכרת סוג 1 צריכים לשאוף לרמות hemoglobin A1c של פחות מ- 7.5%.
הצעת חוק החזקת מזרקי אפינפרין במקומות ציבוריים
הצעת החוק החזקת מזרקי אפינפרין במקומות ציבוריים (מסעדות ומוסדות חינוך) של ח"כ יפעת קריב (יש עתיד), עלתה ביום ראשון שעבר (18.06) לוועדת שרים.
משרד הבריאות מזהיר מפני שימוש בתמרוק "מוסקיטוש- תערובת ציטרונלה" המשווק ללא רישיון
משרד הבריאות מזהיר מפני שימוש בתמרוק "מוסקיטוש- תערובת ציטרונלה", המיוצר ומשווק על ידי חברת "לה קרים 2009 בע"מ" עבור חברת "מאמי קאר
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007