הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 17.06.14

 

ה- FDA וה- EPA מפרסמים טיוטת המלצות מעודכנת לצריכת דגים
נשים בהיריון או נשים העשויות להרות, כמו גם נשים מניקות וילדים, צריכים לצרוך מגוון דגים פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע (225-340 גרם מדי שבוע) על מנת לתמוך בגדילה ובהתפתחות, כך ממליצים ה- FDA וה- EPA בטיוטת הנחיות חדשה שפורסמה.
סטטינים מפחיתים את שיעור הפעילות הגופנית בקרב מבוגרים
מבוגרים המטופלים בסטטינים מציגים ירידה קלה ברמת הפעילות הגופנית אותה הם מבצעים, כך מצא מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
בשר אדום וסרטן השד: מעקב ארוך מוסיף לראיות הקיימות
צריכה מרובה של בשר אדום בבגרות המוקדמת קשורה בסיכון מוגבר לסרטן השד, כך עולה ממעקב ארוך שנערך במסגרת ה- Nurses Health Study II ופורסם ב- BMJ.
28% מחולי הסרטן מאחרים להבחין בסימנים למחלה
עורכי המחקר קראו להגברת המודעות לסימפטומים המעידים על סרטן לאחר שמצאו כי 21% מהנבדקים עיכבו את הפניה לרופא בלפחות שלושה חודשים לאחר הופעת הסימפטומים.
אינסולין או Sulfonylureas כתוספת ל- Metformin עבור חולי סוכרת?
אינסולין פלוס מטפורמין היו קשורים בשיעור גבוה יותר של תמותה מכל הסיבות במסגרת מחקר רטרוספקטיבי.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007