הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 08.06.14

 

טיוטא לנוהל: פרטיות המטופל בבית מרקחת וחדר תרופות
נוהל זה בא להסדיר את שמירת הפרטיות והסודיות הרפואית של המטופל בבית המרקחת ובחדר התרופות בישראל.
ה- FDA מאשר סנסור מושתל חדשני לניטור לחץ דם עורקי ריאתי בחולי אי ספיקת לב
ה- FDA מאשר לשימוש את ה- CardioMEMS HF System – התקן מושתל קטן המודד באופן יומי את לחץ הדם העורקי ריאתי ובכך מאפשר להנחות את הטיפול בחולים שאושפזו עקב אי ספיקת לב (New York Heart Association Class III) בשנה האחרונה.
חברות התרופות מתכננות גרסת OTC של Cialis
יצרנית התרופה (tadalafil (Cialis לטיפול בבעיות זקפה, חתמה על הסכם עם חברה אחרת לייצור תרופות שבמסגרתה תקודם מכירה של התרופה ללא מרשם רופא, בכפוף לאישור ה- FDA.
למרות הכול, הגבר מאילינוי לא נדבק ב- MERS-CoV
בדיקות נוספות שנערכו מצאו כי החולה הראשון מארה"ב (מאינדיאנה) שנדבק ב- Middle East Respiratory Syndrome coronavirus ,MERS-CoV, לא הדביק בנגיף את הגבר מאילינוי איתו נפגש מספר פגישות עסקיות.
עיכוב בנטילת Clopidogrel לאחר סטנט קורונארי קשור בסיכון מוגבר לתמותה ואוטם שריר הלב
מטופלים שאינם מתחילים ליטול clopidogrel מייד לאחר קבלת סטנט עומדים בפני סיכון מוגבר לתמותה ולאוטם שריר הלב בחודשים ובשנים הבאות, כך מצא מחקר שפורסם ב- Journal of the American Heart Association.
אובדן שמיעה קשור לנחירות, דום נשימה בשינה
דום נשימה בשינה נמצא קשור באופן עצמאי עם עלייה של 31% בפגיעה בשמיעה.
ה- USPSTF ממליץ על בדיקות סקר לצהבת B לקבוצות המצויות בסיכון גבוה
ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ כעת על ביצוע בדיקות סקר לצהבת B לקבוצות המצויות בסיכון גבוה, וזאת בהינתן יכולת הדיוק של הבדיקות הסרולוגיות והיעילות של הטיפולים האנטי-ויראליים.
יעילות דומה ל- estradiol ול- Venlafaxine, לטיפול בסימפטומים של גיל העמידה
מינונים נמוכים של estradiol ו- venlafaxine יעילים שניהם לטיפול בסימפטומים וזו-מוטוריים בקרב נשים בגיל העמידה, כך מצא מחקר שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007