הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 27.05.14

 

ה- FDA מאשר את התרופה Entyvio, לטיפול ב- ulcerative colitis ו- Crohn's disease
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה Vedolizumab, זריקות של נוגדן מונוקלונאלי המיועדות לטיפול במבוגרים עם Crohn disease ו- (Ulcerative Colitis (UC בחומרה בינונית עד קשה.
מרשמים אנטיביוטיים עדיין ניתנים בשכיחות גבוהה לטיפול ב- Bronchitis
שיעור המרשמים האנטיביוטיים הניתנים לטיפול ב- acute bronchitis צריך להיות אפס, אף על פי כן, למרות שנים של מאמצים פדראליים, שיעור המרשמים הניתן לטיפול במחלה נע סביב 70%, כך על פי דיווח שפורסם ב- JAMA.
סיגריות אלקטרוניות יעילות יותר מתחליפי ניקוטין הנמכרים OTC להפסקת עישון
סיגריות אלקטרוניות יעילות יותר מתחליפי ניקוטין הנמכרים ללא מרשם רופא להפסקת עישון, כך מצא מחקר חתך שפורסם בכתב העת Addiction.
מחקר מוקדם: היעדר טרשת פעילה לאחר טיפול בנגיף חצבת מהונדס גנטית
שני חולים עם multiple myeloma מפושטת ועמידה לטיפול הראו תגובה חיובית לטיפול בנגיף חצבת מהונדס גנטית, כך על פי מחקר חדש שזכה לתשומת לב רבה בתקשורת.
נשים רבות עם סרטן בשד אחד בוחרות בכריתה פרופילקטית של השד השני, כאשר זו אינה נחוצה
נשים רבות החולות בסרטן שד בוחרות לכרות את השד הלא נגוע, אפילו שמעט מהן מצויות בסיכון ללקות בסרטן בשד השני, כך מצא מחקר שפורסם ב- JAMA Surgery.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007