הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.05.14

 

נוהל לניסויים רפואיים בבני אדם , התשע"ד - 2014
בימים הקרובים יעלה לאתר המחלקה לניסויים קליניים נוהל 14 – "נוהל לניסויים רפואיים בבני אדם התשע"ד - 2014" אשר יחליף את נוהל 14 - "נוהל לניסויים רפואיים בבני אדם התשמ"א – 2006 ", ביום 15.11.2014.
טיוטת המלצות של ה- USPSTF: ייעוץ התנהגותי למבוגרים המצויים בסיכון גבוה ל- CVD
ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ לצוותי הרפואה לספק המלצות בנוגע לשינוי הרגלי החיים (לדוגמא, דיאטה, פעילות גופנית) למבוגרים עם עודף משקל או שמנים המצויים בסיכון גבוה לתחלואה קרדיווסקולארית.
שליטה גליקמית לאחר אוטם שריר הלב והשפעתה על שיעורי התמותה, מעקב של 20 שנה
מחקר שהחל בשנות ה- 90 של המאה הקודמת ממשיך להדגים כי טיפול אינטנסיבי להורדת רמות הגלוקוז מפחית באופן מובהק את הסיכון לתמותה לאחר אוטם שריר הלב,
פעילות גופנית מאומצת לפרקי זמן קצרים מורידה את רמות הסוכר בדם
פעילות גופנית אינטנסיבית לפרקי זמן קצרים המבוצעת לפני ארוחות עשויה לשפר את השליטה על רמת הסוכר בדם בקרב אנשים עם טרום סוכרת, כך מצא מחקר חדש.
בדיקת דם פשוטה תסייע לרופאים להימנע מלרשום מרשמים מיותרים לאנטיביוטיקה
מדידת רמות ה- CRP של חולים עם זיהומים בדרכי הנשימה התחתונות תסייע להפחתת שיעור המרשמים המיותרים לאנטיביוטיקה, כך מצא מחקר חדש.
שיעור תופעות הלוואי הקשורות בברית מילה בארה"ב, 2001-2010
הסיכון לתופעות לוואי בעקבות ברית מילה עולה משמעותית אם הפרוצדורה מתבצעת לאחר השנה הראשונה לחיי התינוק, כך מצא מחקר גדול שפורסם ב- JAMA Pediatrics.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007