הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.05.14

 

אישור אירופאי לתרופה המיועדת לטיפול ב- COPD של GSK/Theravance
GlaxoSmithKline ושותפתה Theravance חוגגות את החלטתה של ה- European Commission להעניק אישור שיווק לתרופה Anoro המיועדת לטיפול במחלת ריאות חסימתית כרונית.
תרופות אנטי-פסיכוטיות ומייצבות מצב רוח והסיכון לפשעים אלימים
בין היתרונות של תרופות אנטי-פסיכוטיות ומייצבות מצב רוח ניתן למנות גם את הפחתת הסיכון לפשעים אלימים, כך מצא מחקר שפורסם ב- Lancet .
ה- FDA מאשר את התרופה Zontivity של Merck & Co
בשורות טובות לחברת Merck & Co, ה- US Food and Drug Administration החליט לאשר את התרופה נוגדת הטסיות Zontivity.
סיפיליס ראשונית ושניונית – ארה"ב, 2005-2013
שיעורי מחלת הסיפיליס כמעט והוכפלו במהלך העשור האחרון, כאשר העלייה התלולה ביותר נצפתה בקרב גברים המקיימים יחסי מין הומוסקסואליים, כך על פי ניתוח של מידע לאומי שפורסם ב- MMWR.
טיפול לסרטן שפותח ברחובות נמצא בדרך לנאסד"ק
חברת הביופארמה האמריקאית־ישראלית, קייט פארמה, שהחלה את דרכה במכון ויצמן ומציעה טיפול חדשני בסרטן תונפק לפי שווי של 700 מיליון דולר. עד כה גייסה 80 מיליון דולר ממשקיעים בולטים בעולם, בהם ג'ורג' סורוס וחיים סבן
קמהדע לא עמדה ביעד הניסוי של תרופה למחלה נדירה; המניה צונחת ב-34%
מהתוצאות הראשונות של הניסוי שפורסמו בצהריים עולה כי לא נמצא הבדל בין הקבוצה שקיבלה את התרופה שפיתחה קמהדע לבין הקבוצה שקיבלה תרופת דמה בכל הקשור למדד הראשוני שהוא היעד העיקרי של הניסוי
ה- FDA מתכנן מחקר שייבחן Metoprolol גנרית עקב חששות בטיחות ויעילות
ה- FDA מתכנן מחקר מעמיק שייבחן את הבטיחות והיעילות שלgeneric extended-release metoprolol succinate לאחר שקיבל כ- 3,500 תלונות הקשורות לתרופה לטיפול בלחץ הדם מאז שנת 2009
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007