הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 15.05.14

 

משרד הבריאות וה- Swissmedic חתמו על הסכם לשיתוף פעולה בנושא תכשירים רפואיים
משרד הבריאות וה- Swissmedic, הסוכנות השוויצרית למוצרים תרפויטיים, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה בנושא תכשירים רפואיים
פרופ' ארנון אפק ימונה למנכ"ל משרד הבריאות במקום רוני גמזו
אפק, מומחה לפתולוגיה ומינהל רפואי, משמש כראש מינהל הרפואה במשרד הבריאות
ה- FDA מאשר תוסף חדש של אומגה-3
ה- FDA מאשר תוסף חדש של אומגה-3 (שם מותג, Epanova) המיועד לטיפול במבוגרים עם היפר-טריגליצרמיה חמורה, המוגדרת כרמות טריגליצרידים של 500 mg/dL ומעלה.
פעילות גופנית ושינויים בקצב הלב בקרב מבוגרים, ה- Cardiovascular Health Study
מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation מספק ראיות חדשות כי פעילות גופנית יעילה לשיפור בריאות הלב בקרב אנשים מגיל 65 ומעלה.
סדנה בנושא רגולציה של תאים ורקמות פשוטים המיועדים לשימוש בבני אדם
לקראת הסדרת נושא תאים ורקמות פשוטים ממקור אנושי המיועדים לשימוש בבני אדם, או כאלה המשמשים כחומר מוצא לייצור תכשירים רפואיים מתקדמים, תתקיים בארץ סדנה בתאריכים 23.06.14-24.06.14
ביו-ויו דיווחה על אישור FDA - המנייה קופצת ב-20% בת"א
חברת הביומד תוכל לשווק מערכת סריקה לגילוי מוטציות בגנים של חולי סרטן ריאה. המניה מרכזת מחזור מסחר גבוה מהממוצע במאות אחוזים
מינונים גבוהים של SSRIs מגבירים את הסיכון לפגיעה עצמית בקרב צעירים
בקרב צעירים מתחת לגיל 25 הסובלים מדיכאון, שיעור הפגיעות העצמיות היה גבוה יותר 3 חודשים לאחר תחילת הטיפול במינונים גבוהים, בהשוואה למקובלים.
דיאטה עשירה בסיבים משפרת את סיכויי ההישרדות לאחר אוטם שריר הלב
מחקר שפורסם ב- BMJ מצא כי הנבדקים שצרכו את כמות הסיבים הגבוהה ביותר, נהנו מסיכון נמוך ב- 25% למות בתוך תשע שנים לאחר אוטם שריר הלב, בהשוואה לנבדקים שצרכו את כמות הסיבים הנמוכה ביותר.
מיליוני אנשים לוקים בזיהומים טפיליים בארה"ב
במאמרו הנוכחי מתמקד ה- CDC בחמישה זיהומים טפיליים בארה"ב שאינם זוכים תשומת לב מספקת, בהתבסס על שיעור האנשים הלוקים בהם, חומרת התחלואה, והיכולת למנוע ולטפל בה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007