הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.05.14

 

ה- FDA אינו תומך במתן אספירין למניעה ראשונית של התקפי לב או שבץ
אספירין עדיין נפוץ ביותר למניעה ראשונית.
119 תרופות לבריאות הנפש מצויות כיום במחקר ופיתוח
119 תרופות חדשניות לטיפול בהפרעות מנטאליות והתמכרות מצויות כיום בפיתוח של חברות תרופות אמריקאיות. כך על פי מידע מהתעשייה.
ה- USPSTF מעדכן את המלצותיו למניעת עששת השיניים בקרב ילדים
יש לרשום תוספי פלואוריד פומיים לילדים מגיל שישה חודשים ומעלה השותים מים ללא התוסף המינרלי (0.6> ppm) ויש להעשיר את כלל שיני החלב של תינוקות וילדים בלכות של פלואוריד (5% sodium fluoride varnish או 1.23% acidulated phosphate fluoride) מדי שישה חודשים.
יתר לחץ דם חמור קשור לאינטראקציות בין קפאין ו- MAO Inhibito
צריכה מרובה של קפאין, כאשר משולבת עם monoamine oxidase (MAO) inhibitor therapy, עשויה להוביל ליתר לחץ דם חמור, כך על פי דיווח שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
ביהמ"ש בוחן חשד לעבירה פלילית מצד המדינה במכרז להפצת קנביס רפואי
עתירה נגד פטור ממכרז שקיבלה חברה פרטית להפצת קנביס רפואי מעוררת סימני שאלה, והעותרים אף חושדים למעשים פליליים שבוצעו בשם המדינה
הנחיות חדשות מעודדות את בתי החולים לתעדף את המאמץ להפחתת הימצאותו של C. difficile
ה- Society for Healthcare Epidemiology of America וקבוצות מקצועיות נוספות פרסמו קווים מנחים פרקטיים למניעת זיהומים ב- Clostridium difficile, וזיהומים באתרי ניתוחים בבתי החולים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007