הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 01.05.14

 

אושרה הבדיקה הראשונה להמצאות HPV המיועדת לבדיקת סקר ראשונית של צוואר הרחם
ה- FDA אישר את הבדיקה הראשונה להמצאות papillomavirus DNA עבור נשים מגיל 25 ומעלה. הבדיקה יכולה לשמש ככלי יחיד לבדיקת סקר ראשונית לאיתור סרטן צוואר הרחם.
נטילת תוספים של וויטמין D אינה משפיעה על הסיכון לנפילות
נטילת תוספים של וויטמין D אינה מפחיתה את הסיכון לנפילות בקרב מבוגרים, כך מצא מחקר שפורסם ב- Lancet Diabetes & Endocrinology.
לאחר מערכת בחירות רוויית הכפשות: אידלמן נבחר שוב ליו"ר ההסתדרות הרפואית
השאלה הגדולה היא מה יקרה כעת להסתדרות הרפואית: האם הצדדים יגשרו על הפערים ויאחדו את השורות, או שנסללה הדרך לפילוג
השימוש בקנביס מעלה את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים
כרבע מהאירועים הקרדיווסקולאריים המתרחשים בקרב משתמשים צעירים בקנביס עשויים להיות קטלניים, כך על פי מחקר קטן שפורסם ב- Journal of the American Heart Association.
ה- FDA מאשר את התרופה Cyramza לטיפול בסרטן הקיבה
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה ramucirumab (Cyramza) לטיפול ב- gastric או gastroesophageal junction adenocarcinoma שאינם ניתנים לכריתה או עם גרורות
ACOG: זירוז לידה אינו גורם לאוטיזם
אין כל קשר סיבתי בין זירוז לידה או השראתה והתפתחות של תסמונות על הספקטרום האוטיסטי, כך סיכם ה- (American College of Obstetricians and Gynecologists (ACOG
ואקום שוק מתוכנן
טקטיקה של יצירת ואקום על ידי ריקון השוק ממשתמשים רגע לפני פתיחתו לתחרות היא אחת השיטות המשמשות חברות תרופות להימנע מהתמודדות עם תחרות
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007