הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אם נחויב לגייס מחדש מבוטחים לביטוח משלים - אולי לא נגייס אותם כלל"
29.04.14

כך מזהיר מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, רן סער, ותוקף בחריפות את הצעדים המתוכננים של ועדת פריזט להסדרת ביטוחי הבריאות: "מה יקרה אם יבטלו את הביטוחים המשלימים? הרי המדינה לא תשלים 4 מיליארד שקל"

 

את הראיון הראשון עם רן סער, מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, קיימנו לפני חג הפסח, אז השמועות מוועדת פריזט - תת ועדה בוועדת גרמן שעוסקת בביטוחי הבריאות - כבר דיברו על חלוקת ביטוחי הבריאות לשלושה רבדים שונים. סער יצא בצורה חריפה נגד מתן האפשרות לחברות הביטוח לבצע חיתום ולקחת אליהן רק את המבוטחים הבריאים והצעירים, בעוד שקופות החולים מחויבות לקבל כל אחד.

 

כמה ימים לאחר אותה שיחה הטילו היו"ר שלומי פריזט ואגף שוק ההון את הפצצה: אכן יהיה רובד ניתוחים אחיד, אך גם חברות הביטוח יחויבו לקבל כל אחד לשורותיהן, בלי חיתום, בלי סינון ובלי החרגה. ואולם סער עדיין טוען שזו החלטה הרת אסון, ומזהיר: "אם יבטלו לנו את הביטוח המשלים ויחייבו אותנו לגייס מחדש את המבוטחים - מאוד יכול להיות שלא נגייס מחדש מבוטחים כלל".

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת רוני לינדר-גנץ
 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007