הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הגירעון האמיתי של קופות החולים מגיע ל-13 מיליארד שקל
24.04.14

 

לפי הדו"חות הכספיים של קופות החולים, הגירעון המצטבר הכולל שלהן בסוף יוני 2013 הגיע ל-1.7 מיליארד שקל, ואולם כדי לנתח נכון 
את הגירעון של הקופות, בדומה למלכ"רים אחרים, יש לנטרל את ההון ששימש לרכוש קבוע.

 

הדיון הציבורי הער במצבה של מערכת הבריאות בישראל מתרחש על רקע העובדה שבשנים האחרונות קופות החולים ובתי החולים, עברו לדווח לפי בסיס צבירה, במתכונת דומה לזו של חברות עסקיות רגילות.

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת שלומי שוב
 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007