הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זן חדש של אבולה במערב אפריקה
24.04.14

 

 

דיווח ב- New England Journal of Medicine מתאר את הופעתו של זן חדש של ה- Ebolavirus בגינאה שבמערב אפריקה.

 

המקרה החשוד הראשון היה של ילד בן שנתיים שמת ב-6 בדצמבר. מרבית המקרים הראשונים כללו דיווחים על שלשולים, הקאות וחום, בעוד שדימומים לא היו כה נפוצים. מבין 111 המקרים החשודים שנבדקו, 71% מתו.

 

עדיין לא ברור כיצד הועבר הנגיף מחיות לבני אדם, אך הדומות של הרצף הגנטי הנגיפי מעידה על מקור זהה. כמו כן, זן זה התפתח במקביל לזנים שהופיעו ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו ובגבון, וככול הנראה עברו לגינאה מהמדינות הללו.

על פי דיווחים מגינאה, התפשטות הנגיף נבלמה ומספר המקרים המאובחנים נמצא בירידה. נכון להיום, כ- 130 אנשים מתו והנגיף התפשט לעיר הבירה של גינאה – Conakry, ולליבריה.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007