הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוצאות מבטיחות למחקר phase 2 בתרופה Palbociclib, לטיפול בסרטן שד עם גרורות
24.04.14

 

 

Palbociclib - kinase inhibitor, מכפילה את פרק הזמן עד להתקדמות המחלה או התמותה מסרטן שד עם גרורות. אף על פי שסה"כ ההישרדות אינה משתפרת. הממצאים החדשים פורסמו בוועידה השנתית של ה- American Association for Cancer Research.

 

במסגרת מחקר ה- Phase 2, 165 נשים עם סרטן שד וגרורות חולקו באופן אקראי לקבלת letrozole בלבד או letrozole ו- palbociclib. משך ההישרדות ללא המשך התקדמות המחלה היה ממושך יותר בקרב המטופלות ב- palbociclib – 20 חודשים מול 10 חודשים. יתר על כן, משך ההישרדות הכולל היה ממושך יותר בקרב המטופלות ב- palbociclib (38 מול 33 חודשים), אך ממצא זה לא היה מובהק סטטיסטית.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007