הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ על אספירין לנשים המצויות בסיכון ללקות ברעלת היריון
24.04.14

 

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ על מינון נמוך של אספירין (81 מ"ג/יום) למניעת רעלת היריון עבור נשים המצויות בסיכון גבוה. בעבר, לא מצאה הקבוצה ראיות מספיקות על מנת להמליץ על שימוש רוטיני באספירין.

 

טיוטת ההמלצות שפרסמה הקבוצה, ממליצה על נטילת מינון נמוך של אספירין מדי יום - לאחר 12 שבועות של היריון, באם האישה מציגה סימפטום אחד או יותר המעיד על סיכון גבוה, כגון היסטוריה של רעלת היריון, יתר לחץ דם כרוני, או סוכרת, או אם האישה מציגה מספר סימפטומים המעידים על סיכון בינוני – כולל השמנה חולנית, היסטוריה משפחתית, וגיל 35 ומעלה.

 

מחקרים קליניים מצאו כי אספירין מפחית את הסיכון לרעלת היריון ב- 24%, לידות מוקדמות ב- 14%, והגבלה בגדילה התוך רחמית ב- 20%. לא נמצאו ראיות כי אספירין עשוי להזיק לאם או לתינוק.

 

תכונותיו האנטי-דלקתיות, האנטי-אנגיוגניות, ונוגדי הטסיות של האספירין עשויות להסביר את יכולתו למנוע רעלת היריון.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007