הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 22.04.14

 

שיעור אבחנה גבוה של אדנומות בבדיקות קולונוסקופיה קשור בירידה בסיכון לסרטן
קשר הופכי חזק קיים בין שיעור האבחנות של אדנומות בבדיקות קולונוסקופיה והסיכון לסרטן המעי הגס, כך מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
ספקות בנוגע ליעילותן של בדיקות סקר לסרטן שד עבור נשים מבוגרות
ספקות הועלו בנוגע להצעה להרחיב את תוכנית בדיקות הסקר להמצאות סרטן השד בבריטניה לנשים מעל לגיל 70, לאחר שמחקר שבחן יוזמה דומה בהולנד לא מצא ירידה במספר מקרי הסרטן המתקדם.
ה- FDA מאשר מיצוי אלרגני תת לשוני ראשון לטיפול באלרגיות מסוימות לעשב
ה- FDA אישר מיצוי אלרגני תת לשוני ראשון המיועד לטיפול ב- rhinitis, עם או ללא conjunctivitis – הנגרמים על ידי grass pollens. הטבלייה הניטלת פעם ביום (Oralair) מיועדת עבור אנשים בגילאים 10-65 שנים.
הסיכון לשבץ לאחר Herpes Zoster
הסיכון לשבץ גדל משמעותית בשבועות הראשונים שלאחר ההופעה של herpes zoster, בעיקר במקרים בהם ה- zoster משפיע על התפוצה של ה- trigeminal nerve,
נוהל 129 - אבטחת איכות ייבוא מוסדי ופרטני של תכשירים ע"פ תקנה 29 לתקנות הרוקחים
נוהל 129 - אבטחת איכות ייבוא מוסדי ופרטני של תכשירים על-פי תקנה 29 לתקנות הרוקחים
אכזבה לטבע: נדחתה בקשתה לעכב שיווק גרסאות מתחרות לקופקסון
בית המשפט בארה"ב לא קיבל את ערעורה של החברה בעניין, ושיווק התרופות המתחרות צפוי להתחיל כבר בחודש מאי; עם זאת, ציין כי יש לה סיכוי סביר לזכות במשפט על הפרת הפטנט
צריכה של פירות וירקות, ותמותה מכל הסיבות, מסרטן וממחלות קרדיווסקולאריות
צריכה של שתי מנות ירק או פרי בלבד מדי יום מפחיתה את שיעורי התמותה מכל הסיבות, כך מצא מחקר שפורסם ב- Journal of Epidemiology and Community Health.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007