הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 27.03.14

 

בהשוואה לגברים צעירים, סבירות נמוכה יותר כי נשים צעירות יקבלו טיפול מיידי עבור ACS
סבירות נמוכה יותר כי נשים צעירות, בהשוואה לגברים צעירים, יקבלו טיפול מיידי ומהיר עבור acute coronary syndrome, כך עולה ממחקר שפורסם ב- CMAJ.
לראשונה: רופאים בבתי חולים ממשלתיים יעברו הערכה אצל מנהלי המחלקות
הרופאים ידורגו אחת לשנה בציון של בין 1 ל-5, לצד הערכה מילולית, לפי מדדים של תפקוד מקצועי, התעדכנות ומחקר, יחס למטופלים ולמשפחותיהם ואתיקה
סיילנסיד בוחנת הנפקה בנאסד"ק לפי שווי של 100 מיליון דולר
חברת הביומד מתכוננת להתחלת הניסוי בשלב 2 בתרופה לטיפול בסרטן הלבלב. גם מאפי פארמה בוחנת גיוס של 20–30 מיליון דולר לפי אותו שווי. לומניס, ורוניס, בורדרפרי, מדיוונד וגלמד הישראליות כבר גייסו יחד חצי מיליארד דולר בבורסה האמריקאית
מרבית מקרי השפעת הם א- סימפטומטיים
הדבקה בנגיף ה- Influenza, בין אם עונתית או פנדמית, הינה א-סימפטומטית ברוב המקרים בקרב אנשים עם זיהום שאושר בבדיקת סרולוגיה. כך מצא מחקר שפורסם ב- Lancet Respiratory Medicine.
נתונים סטטיסטיים של רישום תכשירים רפואיים לתקופה יולי-דצמבר 2013
נתונים סטטיסטיים של רישום תכשירים רפואיים לתקופה יולי-דצמבר 2013
אינדיקציה נוספת ל- Apixaban טיפול פרופילקטי נגד DVT לאחר ניתוח להחלפת הברך והירך
ה- FDA אישר את הטיפול בנוגדת הקרישה (apixaban (Eliquis כפרופילקסיס נגד היארעות deep vein thrombosis DVT לאחר ניתוח להחלפת מפרק הירך או מפרק הברך.
נוהל 126: תנאי אחסון והובלה של תכשירים
נוהל 126: תנאי אחסון והובלה של תכשירים
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007