הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 23.03.14

 

טרום יתר לחץ דם והסיכון לשבץ
טרום יתר לחץ דם מגביר את הסיכון לשבץ, אפילו לאחר טיפול בגורמי סיכון קרדיווסקולאריים אחרים, כך עולה ממטה-אנליזה עדכנית שפורסמה ב- Neurology.
עלייה ברמות הסמנים הביולוגיים המעידים על פגיעה מוחית בקרב ספורטאים שעברו זעזוע מוח
רמותיו של הסמן הביולוגי (total tau (T-tau בפלסמה עולות לאחר זעזועי מוח הקשורים בפעילות ספורטיבית, כך מצא מחקר שפורסם ב- JAMA Neurology.
רפואת יתר: האם אנחנו מאבחנים את עצמנו למוות?
האם תמיד טוב לאבחן סרטן בשלביו המוקדמים? האם טיפול בלחץ דם הכרחי באדם מבוגר?
יועצים ל- FDA ממליצים על אישור HPV DNA Test כאמצעי ראשוני לבדיקות סקר של צוואר הרחם
פאנל מייעץ ל- FDA המליץ פה אחד על האישור של human papillomavirus DNA test כבדיקת סקר ראשונית ובלבדית לצוואר הרחם של נשים מגיל 25 ומעלה.
השוואה של שתי גישות כירורגיות טרנס-וגינליות לטיפול ב- Apical Vaginal Prolapse
מחקר שפורסם בכתב העת JAMA לא מצא כל הבדל בשיעור ההצלחה של שני ניתוחים טרנס-וגינלים נפוצים לטיפול ב- vaginal prolapse והעלה תהיות בנוגע לצורך בטיפול התנהגותי סביב תקופת הניתוח לצורך שיפור הסימפטומים הקשורים במתן שתן.
קמהדע: דחייה של כחודש בפרסום תוצאות ניסוי חשוב
מנהל הניסוי הקליני (CRO ) הודיע לחברה שידרש זמן רב יותר מהצפוי להכין את הנתונים שנאספו בניסוי וכי הפיגור בדיווח תמצית התוצאות לא מעיד על איכות או מהימנות הנתונים או על אופן הביצוע של הניסוי
מטה-אנליזה: לסטטינים פחות תופעות לוואי מכפי שאנו חושבים
לסטטינים פחות תופעות לוואי מכפי שאנו חושבים, כך מצאה מטה-אנליזה גדולה.
שיווק תרופות בישראל - הבהרה
שיווק תרופות בישראל - הבהרה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007