הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.03.14

 

עדכון נהלי הגשת בקשות לרישום תכשירים וטרינריים
לאחר דיונים מעמיקים ובשיתוף פעולה עם המומחים בשרות המזון ובשירותים הווטרינריים , גיבשנו טיוטת נוהל מעודכן להגשת בקשות לרישום תכשירים גנריים וטרינריים. וכן נוהל מעודכן להגשת נתונים לקביעת זמן המתנה בתכשירים וטרינריים
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 13.03.14
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 13.03.14
Doripenem עשויה להגביר את הסיכון לתמותה בחולים עם Ventilator-Associated Pneumonia
התרופה האנטי בקטריאלית doripenem (המשווקת כ- doribax) עשויה להגביר את הסיכון לתמותה בקרב חולים עם ventilator-associated pneumonia, כך מזהיר ה- FDA. תווית התרופה תשונה כך שתשקף את הסיכונים הללו.
נוגדי קרישה בטוחים עבור חולי כליות כרוניים
טיפול ב- Warfarin עבור פרפור פרוזדורים אינו מגביר את הסיכון לתמותה או לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב חולים במחלת כליות כרונית, כך מצא מחקר שנערך בעקבות חששות מנזק פוטנציאלי
השימוש ב- Azithromycin ו- Levofloxacin מגביר את הסיכון להפרעות בקצב הלב ותמותה
Azithromycin ו- Levofloxacin קשורים בסיכון גבוה יותר להפרעות בקצב הלב ותמותה בהשוואה ל- Amoxicillin, כך מצא מחקר תצפית שפורסם ב- Annals of Family Medicine.
בדיקת דם ניסיונית מסוגלת לזהות אנשים המצויים בסיכון ללקות באלצהיימר
בדיקת דם ניסיונית המסתמכת על 10 סמנים פוספוליפידים מסוגלת לנבא בדייקנות מחלת אלצהיימר פרה-קלינית בקרב מבוגרים עם קוגניציה תקינה, כך על פי מחקר שפורסם ב- Nature Medicine
עיכוב הטיפול האנטיביוטי אינו מרע את הסימפטומים הנובעים מזיהומים בדרכי הנשימה
עיכוב הטיפול האנטיביוטי אינו מחמיר את הסימפטומים בקרב חולים עם זיהומים בדרכי הנשימה, כך מצא מחקר שפורסם ב- BMJ.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007