הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.03.14

 

הבהרה בנוגע לסבירות נמוכה לזיהום צולב עם אנטיביוטיקות מסוג ביטא לקטמים Silverol cream
בהמשך לידיעה שהתפרסמה בתאריך 11.3.14: להלן הבהרה בנוגע להודעה המצורפת
ה- WHO מפרסם לעיון הציבור המלצות להגבלת צריכת הסוכר
ה- World Health Organization מציע להוריד את סף הצריכה הגבוה לסוכרים הנצרכים בדיאטה לפחות מ- 5% מסך כל צריכת האנרגיה, וזאת על מנת להפחית את הסיכון לעודף משקל ועששת השיניים.
דיווח: תינוק שני נמצא נקי מ- HIV לאחר שקיבל טיפול מוקדם
התינוק מקליפורניה הוא ככול הנראה המקרה השני של תינוק הנדבק ב- HIV סביב הלידה ואשר אינו מראה כל סימני זיהום לאחר קבלת טיפול אנטי-רטרו-ויראלי מוקדם.
הרופאים 
נגד היפוקרטס
תנאי הכרחי למימוש הסעיף הראשון של חוק ביטוח בריאות ממלכתי הוא להרחיק מהמפגש בין הרופא לחולה את ההשפעות הזרות. לצורך כך, נדרשים צעדים אמיצים, ובהם ביטול הרפואה הפרטית
פילטרים ל- Vena Cava מפחיתים את הסיכון לתסחיף ריאות אך מגבירים את הסיכון להישנות VTE
בהשוואה לטיפול בנוגדי קרישה, פילטרים ל- Inferior vena cava מגנים באופן יעיל יותר מפני תמותה עקב pulmonary embolism, אך הם אינם משפיעים באופן מובהק סטטיסטית על הסיכון הכללי לתמותה.
מחקר מוקדם מצא כי צריכה קלורית גבוהה משפרת את סיכויי ההישרדות של חולי ALS
דיאטה אנטרלית (enteral) עשירה בפחמימות ובקלוריות נסבלת היטב על ידי החולים ב- amyotrophic lateral sclerosis ,ALS במצב מתקדם, ואף עשויה לשפר את סיכויי ההישרדות שלהם.
בנט: נכניס לפיקוח מחירים את תחליפי החלב לתינוקות
בשלב הראשון היצרניות יידרשו רק לדווח על רווחיותן, ולאחריו יוחלט אם יש צורך בפיקוח על מחיריהן. בנט: "התחליפים נמכרים במחירים בלתי אפשריים למרבית המשפחות בישראל"
סרטן ערמונית בשלבים מוקדמים: ניתוח רדיקלי לכריתת הערמונית או "לחכות ולראות"?
ניתוח לכריתת בלוטת הערמונית מפחית את שיעורי התמותה מסרטן הערמונית בהשוואה למעקב טרם מתן טיפול (watchful waiting), אפילו לאחר 20 שנות מעקב.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007